reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietka mamy karmiącej?..

Marma-ja nie jem tego co mnie wzdyma i orzeszków ziemnych, ostatnio zjadłam pomarańczkę i było ok. Obiady jem normalne.
Ja już też w nocy nie jem :) i od dziś postanowienie, że ograniczam słodycze może waga się ruszy ;)
Aha mleko piję tylko do kawy, do płatków dodaję jogurt.
 
reklama
Dziewczyny !

Jakie jecie płatki na mleku?

Ja najbradziej lubię kółeczka miodowe ale mówią że mód uczula...
Kulki czekoladowo-waniliowe...? a może z ziarnami pszenicy z jabłkami i rodzynkami...?

Proszę o opinie :-)
 
Morgaine, a co nie jesz? pisałaś ze omijasz pewne rzeczy żeby się nie prężyła. Myślisz, że to od jedzonka, moja czasem też tak się pręży.
 
stosowalam jeden dzien diete i mala spi cala noc i caly dzien, ani raz sie nie prezy. wiec na zdrowie mi wyjdzie i malej:) mnei to naprawde nie przeszkadza, omijanie smazonego itd. zreszta tylko 2 mce, potem bedzie ok:)
 
a ja jem wszystko. no oprocz kapusty, truskawek, fasoli itp.
Tylko ze my od zawsze jemy "zdrowo" malo smażonego tylko gotowane i pieczone.
Slodyczy nie odmawiam sobie, nawet cole pije- moje dziecko juz uzaleznione, cala ciaze pilam a pod koniec jak z zoladkiem mialam probemy to i 2 litry dziennie pilam. Malutka spi dosc mocno i dlugo. Ma tylko czas czuwania 19 (20)- 22 (lub nawet do 24).
 
słodyczy nie da się odmówić jak się karmi@@!! no ja nei mogę się obejść
za to brak apetytu mam totalny.
scisnięty żołądek...
rano male sniadanko. koło 10.00 potem obiad kolo 15-16 - zazwyczaj sama zupa. no i nawet na kolacje nie mam ochoty, chociaz dzisiaj maz we mnei siłą wrzucił ok.18
pije herbatke na laktacje hipp. nie wiem czy to sciema czy nie,a le b.mi smakuje to sobie ja pije:)
 
ta herbatka pyszna a jest z anyzkiem ktorego niecierpie :-)
ja po porodzie zaczelam jesc za dwoje ale to dlatego ze cala ciaze malo jadlam a teraz mi nic nie naciska na żołądek to jem i jem. hmmmm to co by tu na kolacje zjesc.
Mąż gotuje bigos i mnie zapachem kusi no coz nastepny bigos dopiero na wiekanoc 2012 :-(
 
Nati-moja też miała taki czas czuwania na początku, po kąpieli ale teraz jest ok., pada jak zabita ;) za to ma kilka czuwań w ciągu dnia (chodzi mi o takie momenty, że nie zasypia zarza po cycuchu)

Mi już apetyt trochę spadł, wymiary mi się zmniejszają :), ale waga stoi :( hmmmm
 
reklama
ja póki co jem ostrożnie
a herbatka laktacyjna pyszna- nie sądzilam, że koperek w połączeniu z anyżkiem (też go nie lubię) może być taki dobry
 
Do góry