reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietowy wątek wsparcia ;)

co o tym sądzicie tak zeby dodatkowo w domu sie poruszać
TWISTER OBROTOWY Z LICZNIKIEM -SUPER CENA !!! (357807018) - Aukcje internetowe Allegro
357807018

No właśnie coś podobnego jest w sklepach sportowych ale zapomniałam jak się nazywa.Ta dziwczyna którą poznaliśmy w Turcji ma coś takiego ale to kosztuje około 120 zł
 
reklama
no wlasnie sporo tu nie zagladalam...

anineczka jak tam dieta?? dalej stosujesz??

ja juz nie wykupywalam nastepnego miesiaca poprostu skopiowalam wszystkie przepisy no i mam przelicznik kalorii to bede kombinowac z tym ze mam jajca bo od 3 tyg waga stoi w miejscu wydaje mi sie ze wiecej ruchu potrzebuje, moze wtedy znowu ruszy ale nie mam zbytnio mozliwosci-mam rowerek stacjonarny w livingu no i chyba zaczne jezdzic..
a z centymetrow sporo spadlam w pasie i w biodrach no ale jeszcze troche...

pisz co tam u ciebie....
 
U mnie ? :zawstydzona/y:
Mam 3 kilo w dół i tak trzymam się tej wagi.Centymetrów niewiem ile ubyło bo jakoś się nie mierze.
Diete staram się trzymać choć nie zawsze wychodzi.Jakoś takoś :laugh2:
 
No właśnie coś podobnego jest w sklepach sportowych ale zapomniałam jak się nazywa.Ta dziwczyna którą poznaliśmy w Turcji ma coś takiego ale to kosztuje około 120 zł

Ja to zamowilam,i mam w domu od 2 tyg hehe
wogole nie używam
jestem takim leniem ze szok

Dziewczyny jak tam z tą wagą
Anineczka Asix
trzymacie sie bo moja dieta poszła juz w kąt
nie daje rady
w ćw tez mam prawie 2 tyg przerwy - ach jestem zła na siebie jak cholera
 
Do góry