reklama

Dietowy wątek wsparcia ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2007' rozpoczęty przez anineczka, 1 Maj 2008.

1. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

No i ujrzałam ją :-D

Jutrzejsze menu:
    Śniadanie Wymień | Wart. odżywcze Corny - Chrupiace musli z herbatnikami, Mleko spożywcze 0.5 % tłuszczu, Winogrona
    SANTE - Corny - Chrupiace musli z herbatnikami 45 g
    Mleko spożywcze 0.5 % tłuszczu 225 g (1 x szkl.)
    Winogrona 100 g Zamiennik

Drugie śniadanie Wymień | Wart. odżywcze Pomarańcza, Woda niegazowana
    Pomarańcza 250 g (1 x średnia) Zamiennik
    Woda niegazowana 1 x szkl. (0,2 l)

Obiad
    Warzywa na patelnię z przyprawą włoską, Kasza gryczana, Woda niegazowana
    HORTEX - Warzywa na patelnię z przyprawą włoską 540 g (1,2 x opak. (450-gramowe))
    Kasza gryczana 75 g (6 x płaska łyżka surowej)
    Woda niegazowana 1,2 x szkl. (0,3 l)

Kolacja Wymień | Wart. odżywcze
    Bułka mleczna z masłem, Herbata bez cukru
    Bułka mleczna z masłem 90 g
    Herbata bez cukru 1,5 x szkl. (0,3 l) Zamiennik

2. aluśka :)

aluśka :) Listopadowa mama '07

Anineczko trzymam kciuki za wytrwanie w diecie i satysfakcjonujących efektów po :tak::tak:;-)

3. reklama
  4. agu$

agu$ mama Mateusza

Anineczka ja też trzymam kciukasy...:tak:
    mnie też przydałaby się taka dietka, w sumie ta kasa, którą się płaci za miesiąc to nie tak dużo, jeżeli miałoby pomóc w zrzuceniu kilogramów.

a i mam pytanko, tak mniej więcej jak ona wygląda kasowo, czy produkty w niej zawarte sporo kosztują, czy to są rzeczy raczej tanie. bo to w sumie też jest dość ważne.

sama się zastanawiam nad taką dietką, bo jak mam w perspektywie wyjazd nad morze za dwa miechy to już mie ciarki przechodzą jak ja się tam w stroju pokażę:no:

5. jolie

jolie Tymkowa mama

Anineczko wspieram Cię z całego serca!!!

6. Beata34

Beata34 Fanka BB :)

o rany Anineczko powodzenia mam nadzieję że się uda:tak:

7. kathhe

kathhe mama 11.2007 i 10.2010

anineczka powodzenia, trzymam kciuki!:tak::-)juz gratuluje ze wytrzymujesz:tak:ja bym dwoch godzin nie wytrzymala:zawstydzona/y: twarda jestes:-)

8. anulka1979

anulka1979 Szczesliwa mama i żona:))

Anineczko, ja tez trzymam kciukasy:tak::tak:

a swoja droga, fajnie wyglada jutrzejsze menu... hmmmm, ile ma trwac ta dieta? I jak szybko sie chudnie? Bo extra to wszystko skomponowane:-D:-D

hmmm, az mnie korci by dolaczyc jutro do Ciebie i tak zjesc:-D:-D
    no ale to by byla dieta "na krzywy ryj":-D:-D:laugh2::laugh2: jak to sie mowi potocznie;-);-) no i ja karmie piersia:-p:-p
    chyba, ze Ci oddam polowe kasy:laugh2::laugh2::-p

9. anineczka

Dziekuje bardzo dziewczynki :tak::tak:
    Mam nadzieje,że dołączy do mnie już niedługo Asix i będziemy się wymieniać spostrzeżeniami i wspierać duchowo :tak:

Agu$ dziś wydałam sporo kasy na produkty na dwa dni żywienia,ale tylko dlatego,że nie miałam ich w domku (np.musli będe jadła pierwszy raz w życiu :zawstydzona/y: ) a i kupowałam wszystko podwójnie bo mąż zdecydował się być ze mną w tych chwilach i też zastosuje tą diete ze mna :-D:-D
    A pozatym ceny są tutaj o wiele wyższe niż w Polsce :dry::sorry2:

Aniulko jeśli chcesz wkleje też dania na sobote ( bo to jest na piątek-jutro) .
    I tak będe je tutaj pokazywać a co sobie ściągniesz to Twoje :laugh2:
    Dania mam wyznaczone na tygodnie.Po tygodniu przymusowe ważenie i po tym dostaje dietke na następny tydzień :tak:

A ponoć obiady są nie do przejedzenia (np..patrząc na warzywa z patelni-ponad pół kilo :szok: )
    Od jutra zaczynamy.Ja i mój mąż. ;-)

Aha Aniulko dieta ma trwać miesiąc i tygodniowo mam ubywać na wadze 700gram.Ale jak będzie w rzeczywistości?

10. reklama
  11. Women23

Women23 Mama Dorianka

kurcze tez chce schudnąć,wyglądam okropnie,waze 65kg
    Anineczka na jaki czas jest ta dieta?Moze tez sobie wykupie.......Maskara z tym odchudzaniem

12. anineczka

Ja sobie wykupiłam abonament na miesiąc.Można i na dłużej,ale najpierw sprawdze co ona mi pomoże ;-)
    Ja waże 60kg a ze względu na mój niski wzrost (metr pięćdziesiąt w kapeluszu :laugh2: ) zrobiłam się kurpulentna :-D
    Moja waga sprzed ciąż to 48 kilo,ale niech będzie już 50.Zadowole się tym :happy:

Poleć forum