reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietowy wątek wsparcia ;)

Anineczka
Moj wzrost to 168cm i waże 65kg,czuje sie jak taka torba.Moja waga sprzed ciązy to tez 48kg,ale zadowole sie 55kg.Od kilku dni chodze w pasie.....ale wiem ze to gowno da bo sie obrzeram fast foodami i chipsami........Wiem ze powinnam cwiczyc ale w domu brak mobilizacji a na siłke nie moge isc bo nie mam opieki - i koło sie zamyka.
Nie wiem czy dałabymm rade takiej diecie bo troche mało sie tam je,ale powiedz
wzielas na miesiac i według ich ile zrzucisz po miesiącu przy tej diecie?
 
reklama
Aniulko ale z tego co pamiętam ty juz wróciłaś do wagi sprzed ciąży ?
To co ty chcesz zrzucać ;-)

Women to ja o 10cm niższa jestem :zawstydzona/y: a waże 60kg :baffled::angry:

Zjadłam musli,pojadłam winogrono i czekam już z niecierpliwością na II sniadanie :laugh2:

Najgorsze jest to,że mam ochote na podjadanie.Już mnie korci iśc zaglądnąć do lodówki....no tak, zawsze byłam niuchaczem lodówkowym :laugh2::laugh2:

Idę sobie wody nalać :dry:
 
anineczka-ja zaczynam od poniedzialku...
nadal czekam na diete no i wczoraj kupilam wage bo wczesniej to sie wazylam w boots-ie no i mnie wgielo po glodowce wazylam 67kg (3kg zrzucilam)no i juz waga zaczela spadac wiec super a tu wchodze 2 dni temu na wage i 71kg a malo jem-powaga takze dieta wykupiona i nakrecam mojego M tez na ta diete-zobaczymy bo tez ma z czego chudnoc jak bylam w ciazy to tyl razem ze mna:tak:

tylko u mnie jest jakos dziwnie przed ciaza zanim rzucilam fajki oczywiscie-wazylam 57 kg i mialam wymiary 90-60-90 ale zaufaj wygladalam tak chudo i kosci obojczyka mi bylo widac-masakra:baffled:
-58-59 kg to dla mnie idealna waga i rozmiar 10:tak:
najgorsze jest to, ze poszlo mi wszystko w brzuch a przed ciaza mialam plaski i nie moge sie go pozbyc caly czas wygladam jak w 3 miesiacu:sorry2::no:
takze kochana wspieramy sie od poniedzialku..
a a mam pytanko? co zrobic jak ja np: nie jem musli tylko platki owsiane bo sa mniej kaloryczne no i juz sie do nich przyzwyczailam????
moge wziac za iennik, czy jakos sie ich zapytac??
 
Anineczko, wrocilam wrocilam do wagi sprzed... nawet waze jakies 4kg mniej;-) ...ale brzuszek jest wystajacy:zawstydzona/y: ...no i zawsze fajnie byloby chociaz z 5kg zrzucic...

Asix - powodzonka od poniedzialku:tak::tak:
 
Wisienko w polskim sklepie "Polonez" :tak:

Dziekuje.
A wiesz ja tam na forum czytałam jak się wypowiadała laska,która ma diete dla karmiących :dry:
A zaznaczyłaś,że karmisz 6 miesięcy czy dłużej?
 
Anineczko, wrocilam wrocilam do wagi sprzed... nawet waze jakies 4kg mniej;-) ...ale brzuszek jest wystajacy:zawstydzona/y: ...no i zawsze fajnie byloby chociaz z 5kg zrzucic...

Asix - powodzonka od poniedzialku:tak::tak:
Aniulko to chyba lepiej poćwiczyć brzusiu :tak:
Ja musze sobie jeszcze hula hop kupic :-)

Jadłam godzine temu obiad a już jestem głodna :angry:
A kolacja dopiero za dwie godzinki.
I do tego tylko 1 1/2 bułki z masłem :szok:
 
reklama
Anineczko, cwicze brzuszki od 6 tygodnia po porodzie - codziennie!!! (zestaw ABS)
Dzis kupilam SHAPE z plyta z cwiczeniami... takze bede urozmaicac:tak:

Co do glodu, to pewnie najgorzej na poczatku, potem sie organizm przestawi... pij wode;-);-)
 
Do góry