reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietowy wątek wsparcia ;)

reklama
Mamcie wspieram was cały czas myślami:-) :-) i podziwiam bo ja to do takiej systemacztycznosci to leń pierwsza klasa..nie ma szans u mnie..aż jestem do dziś w szoku jak jadłam folik w sumie przez 11 miesiecy i to codziennie i no może w sumie z 4 razy zapomniałam:-) bo jadłam 6 m-cy przed ciażą i 5 w ciaży;-) jak ja to zrobiłam:-)
 
ja bede miala [przesrane bo przy malym nie jem regularnie-wlasnie zjadlam 2 sniadanie a powinien juz byc obiad :(
a u mnie na obiadek dzisiaj Kalafior mrożony, Ziemniaki zwykłe, Mięso z piersi kurczaka bez skóry, Sok marchwiowo-jabłkowy


anineczka zauwazylas ze jak sie skonczy dany dzien to dieta znika? postanowilam sobie to kopiowac no i jak dieta zadziala to nastepnego miesiaca nie trzeba bedzie wykupywac ;)
tylko jest jeden mankament-tam jest tyle fajnych zamiennikow i nie wiem czy dam rade wszystko spisac :(
Tak zauważyłam.Musze sobie wkońcu tusz do drukarki kupić.
Już miałam to żarełko :laugh2:

zjadlam obiad-bez ziemniakow-tylko dodalam wiecej kalafiora i sie ruszac nie moglam-chyba kolacje sobie odpuszcze bo nadal czuje sie syta szok!!!
a jak u ciebie??
stuk puk woda hehehehehe!!!!
Ja dziś miałam zupe kalafiorowo-pomidorową :tak:
I nawet smaczna była.I moj Antek też jadł ;-)

Ja też się czasem nie wyrabiam z systematycznością.Ale co tam.Ważne jest,żeby nie jeść po 18:00.pić dużo wody i nie oszukiwać z czekoladkami :laugh2::laugh2::laugh2:
Pojutrze mam cotygodniowe ważenie :-)
 
no to fakt z tymi czekoladkami-hahahaha!!!:-D:laugh2::laugh2:
no a ja siedze o wodzie-znowu mi kolacja odpadla no bo o 17,30 czulam sie jeszcze pelna a teraz jestem glodna-buuuuuuu!!!
no ale woda obok wiec luzik-chyba kocham ta wode :-D:-D:-D
no i tak jak mowisz nie jem po 18,00-latwo nie jest-w domu juz mnie wyklinaja bo powoli sie nie wyrabiam z 3 obiadami-1 dla mnie jeden dla chlopow no i marchewka dla macka

kochana powodzonka pojutrze!!
ja dzis weszlam na wage i 1kg mniej no ale narazie nie chce sie ludzic poczekam do niedzieli
no i nie uwierzysz jak ja szalej z tym wymienianiem dan:-D:tak::-D
buziaki
 
Mamcie wspieram was cały czas myślami:-) :-) i podziwiam bo ja to do takiej systemacztycznosci to leń pierwsza klasa..nie ma szans u mnie..aż jestem do dziś w szoku jak jadłam folik w sumie przez 11 miesiecy i to codziennie i no może w sumie z 4 razy zapomniałam:-) bo jadłam 6 m-cy przed ciażą i 5 w ciaży;-) jak ja to zrobiłam:-)
sabina ty jestes dobra hehe :-D:-D:-D:-D:-D
anulka i sabinka-serdeczne dzieki mysle ze damy rade z anineczka ;)
dacie rade,mysle ze mi tez sie spodoba na fitnesie
 
anineczka mam pytanko bo ja chyba jakas niejarzaca jestem co oznacza np Musli z rodzynkami i orzechami 60 g (4,6 x płaska łyżka)
Mleko spożywcze 1.5 % tłuszczu 260 g (1,2 x szkl.)
Gruszka 170 g (1,2 x średnia)
chodzi mi o to w nawiasach jak moge zrobic 4,6 plaska lyzka no i co z gruszka????
pomoz bo ja chyba zle proporcje wrzucam!!!
no i jak musli z zimnym czy cieplym mlekiem-sama nie wiem
 
anineczka mam pytanko bo ja chyba jakas niejarzaca jestem co oznacza np Musli z rodzynkami i orzechami 60 g (4,6 x płaska łyżka)
Mleko spożywcze 1.5 % tłuszczu 260 g (1,2 x szkl.)
Gruszka 170 g (1,2 x średnia)
chodzi mi o to w nawiasach jak moge zrobic 4,6 plaska lyzka no i co z gruszka????
pomoz bo ja chyba zle proporcje wrzucam!!!
no i jak musli z zimnym czy cieplym mlekiem-sama nie wiem
Asix to tak jakby 4 łyżeczki i trochę więcej jak pół łyżeczki.
Gruszka jedna cała i ociupinke z drugiej. Bo gdybyś miałą wagę spożywczą to nie problem zważyć 170gram gruszki.Ale ja też nie mam i się czasem pałuje z odmierzaniem produktów :laugh2::laugh2::laugh2:

a mój mąz poleciał już prawie 5 kilo :szok:
 
kurcze to mu pogratuluj!!! i powiedz ze zazdroszcze hehehehe!!!:-D:-D
dobra teraz pytanie za 100 punktow a jak robisz z owocami jak masz podane tylko wage?? ja ma np. brzoskwinie 49g???
a tak poza tym to dopiero mam 2 sniadanie ja nie wim czy ja schudne jak jem tak nieregularnie...:-:)zawstydzona/y:
 
reklama
kurcze to mu pogratuluj!!! i powiedz ze zazdroszcze hehehehe!!!:-D:-D
dobra teraz pytanie za 100 punktow a jak robisz z owocami jak masz podane tylko wage?? ja ma np. brzoskwinie 49g???
a tak poza tym to dopiero mam 2 sniadanie ja nie wim czy ja schudne jak jem tak nieregularnie...:-:)zawstydzona/y:
Robie to pi razy oko :laugh2:
Bo tutaj chodzi o brzoskwinie z puszki? Przynajmniej ja taką miałam.
No więc sprawdzaliśmy ile jest waga netto puszki,liczyliśmy ile jest kawałków brzoskwin i to dzieliliśmy przez wage puszki :-D:-D:-D:-D

Ja już obiadek robię :tak:
Dzis gulasz z kurczaka ;-)
 
Do góry