reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dietowy wątek wsparcia ;)

widze ze poruszylam drazliwy temat :zawstydzona/y: upsssss

annineczka
nie trzeba sie denerwowac
chyba ze to przez glod? :rofl2:
przynajmniej ja tak mam, oj jak jestem glodna to lepiej sie do mnie nie zblizac :-D:-D

gratuluje postepow, a TY Asix jak tam? spadla Ci waga?
 
reklama
widze ze poruszylam drazliwy temat :zawstydzona/y: upsssss

annineczka nie trzeba sie denerwowac
chyba ze to przez glod? :rofl2:
przynajmniej ja tak mam, oj jak jestem glodna to lepiej sie do mnie nie zblizac :-D:-D

gratuluje postepow, a TY Asix jak tam? spadla Ci waga?

wiesz temat nie jest drazliwy i wiem ze z anineczka mamy potrawy niektore rozne a niektore takie same ja mam np:problem z zaparciami to co 2 obiad mam z kasza-no ale taki moj bol-takze ja jestem baaaardzo zadowolona z diety bo czuje sie lepiej a jedzenie jest przede wszystkim smaczne-nie tak jak moje poprzednie diety-czytaj glodowki
waga spadla mi juz 3 kg ale tez nie chce zapeszac:-p, bo moze to tylko na poczatku
a co do centymetrow to w udach i biodrach stracilam juz 2 cm wiec luzik!!!
ja jestem happy!!!
 
widze ze poruszylam drazliwy temat :zawstydzona/y: upsssss

annineczka
nie trzeba sie denerwowac
chyba ze to przez glod? :rofl2:
przynajmniej ja tak mam, oj jak jestem glodna to lepiej sie do mnie nie zblizac :-D:-D

gratuluje postepow, a TY Asix jak tam? spadla Ci waga?
:-D:-D:-D:-D
Jak dla mnie żaden wrażliwy :no::sorry2:
A to fakt,byłam przed obiadem,pysznym zresztą ;-)
 
Asix super :tak:
Kurcze ładnie ładnie to więcej niż ja ;-):-)

Mój mąż już 5kg zleciał,no ale on to ma faktycznie z czego.
Skubany zapału takiego dostał,że szok.
Wstaje rano i ćwiczy :szok:
Jeszcze przed pracą :rofl2:
Podziwiam go :tak:
 
Asix super :tak:
Kurcze ładnie ładnie to więcej niż ja ;-):-)

Mój mąż już 5kg zleciał,no ale on to ma faktycznie z czego.
Skubany zapału takiego dostał,że szok.
Wstaje rano i ćwiczy :szok:
Jeszcze przed pracą :rofl2:
Podziwiam go :tak:

anineczka to dlatego ze ja tez mam z czego chudnac jak twoj malzonek :-D:tak::-p
pewnie dlatego tak mi waga na poczatku leci-moj M stwierdzil, ze to dlatego, ze nic nie jem-nie da rady mu przetlumaczyc, ze jem tylko mniej i czesciej-no i denerwuje go ze wieczorem z nim po lodowce nie buszuje:-D

zauwazylam ze oni w tej diecie co tydzien zmniejszaja mi liczbe kalorii, no i powiem ci szczerze jak schudne jeszcze 5 kg w ciagu miesiaca to chyba tej diety nie przedluze tylko bede stosowala to samo co mialam do tej pory-tak sobie pomyslalam, ze posilki z 1 miesieac anie moga sie czybko znudzic,nie?
 
1,70 kg w tydzień.
A rozmiarów narazie nie mierze,bo to za krótki czas jak dla mnie. ;-)
NO TO SUPER WYNIK
kurcze jak na tydzien diety...MOJE GRATULACJE
Asix super :tak:
Kurcze ładnie ładnie to więcej niż ja ;-):-)

Mój mąż już 5kg zleciał,no ale on to ma faktycznie z czego.
Skubany zapału takiego dostał,że szok.
Wstaje rano i ćwiczy :szok:
Jeszcze przed pracą :rofl2:
Podziwiam go :tak:
mezczyzni mają wiecej silnej woli i mobilizacji niz kobiety
fajnie ze tak wam dobrze idzie
asix tez swietnie waga leci

ja dzis sie pomierzylam cala i wazylam
zapisalam na kartce i za 5-6 tyg porównam :-)
od przyszłej srody tez bede miala diete wypisaną przez mojego instruktora
dzis rano wstałam i zrobiłam rozgrzewkę,po sniadaniu poćwiczę.
 
NO TO SUPER WYNIK
kurcze jak na tydzien diety...MOJE GRATULACJE

mezczyzni mają wiecej silnej woli i mobilizacji niz kobiety
fajnie ze tak wam dobrze idzie
asix tez swietnie waga leci

ja dzis sie pomierzylam cala i wazylam
zapisalam na kartce i za 5-6 tyg porównam :-)
od przyszłej srody tez bede miala diete wypisaną przez mojego instruktora
dzis rano wstałam i zrobiłam rozgrzewkę,po sniadaniu poćwiczę.
Dziękuje Women.

Powiem Ci,że masz o wiele lepiej,bo masz jakąś motywacje wyjśc z domu i poćwiczyć.
U mnie tak średnio.:sorry2:

Trzymam kciukasy za Ciebie.
:-)


Ja na nowym żarełku przez pierwsze 2 dni miałam zatwardzenie :zawstydzona/y: ale już jest okey :tak::sorry2:
Czasem gdy sobie zamieniam obiadki na coś innego automatycznie zmiejsza się ilośc kalori.Wtedy sobie dodaje je sama.
Czasem też musze niestety kombinować bo brak mi niektórych produktów.Bo dieta jest na rynek polski i niektórych produktów nie moge dostać.
Ale daje rade ;-)
Dziś waga wskazała 57.9kg :laugh2:
 
no wlasnie najgorzej jest z tym ze nie wszystko mozna dostac, albo jak w moim przypadku-nie wszystko umiem zrobic z diety ktora chcialabym zastosowac, ale puki co jeszcze nie mysle o diecie, karmie wiec to samo w sobie mnie odchudza. Chcialabym sie zabrac tylko za cwiczenia ale brakuje mi motywacji i sily:-(moj brzuch to flak:-(waga ta sama co przed ciaza ale cialo juz nie to:-pnajwazniejsze to zmobilizowac sie do brzuszkow:tak:
 
anineczka nie uwierzysz-weszlam w moje jeansy z przed ciazy-troche jeszcze opiete no ale juz w nich na spacerku bylam-szok normalnie w kazdej witrynie sklepowej sie ogladalam jak jakas glupia..
ja wiem, ze to jeszcze nie to co bym chciala no ale juz zrzucilam 4,5 kg no i od 2 dni cisza-waga stanela w miejscu-tak myslalam, ze na poczatku zlece z kg. a potem bedzie juz ciezej, no ale jestem happy z tymi portkami az ide pocwiczyc dopoki maly spi hehehehehe
 
reklama
Do góry