reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Disnemar-znacie??

Dołączył(a)
4 Grudzień 2008
Postów
1
Witajcie!!!
Jestem bardzo ciekawa jakie macie doświadczenia z tym lekiem i czy same je używacie??? Kiedy pojawia się sezon grzewczy zawsze zaczynają się problemy z błoną śluzową nosa w aptece powiedziano mi, że na takie dolegliwości najlepsza jest woda morska, polecono mi Disnemar. Może któraś z Was już go zna i może coś na jego temat powiedzieć??????
Pozdrawiam
 
reklama
Ja jednak proponuję Ci Disnemar uważam , że jest o wiele lepszy niż Sterimar, wydajniejszy, dobry również przy alergiach -sprawdził się świetnie u mojego Piotrusia, kiedy ma się ruchliwego brzdąca nie ma obawy przy aplikowaniu leku w każdej pozycji, gdzie zawsze w takich przypadkach boję się , że może się mały zadławić.
Dlatego polecam Disnemar.
 
Witajcie!!!
Jestem bardzo ciekawa jakie macie doświadczenia z tym lekiem i czy same je używacie??? Kiedy pojawia się sezon grzewczy zawsze zaczynają się problemy z błoną śluzową nosa w aptece powiedziano mi, że na takie dolegliwości najlepsza jest woda morska, polecono mi Disnemar. Może któraś z Was już go zna i może coś na jego temat powiedzieć??????
Pozdrawiam
My uzywamy Disnemaru i jesteśmy zadowoleni, dobrze nawilza śluzówke nosa, kiedy mój Oli miał zatkany nosek to dzięki wodzie morskiej szybko mogliśmy go udroznić, żeby maleństwu lepiej sie oddychało. Moim zdaniem inne wody morskie takie jak np.Sterimar działaja podobnie. Spróbuj disnemaru, wygodnie sie go dozuje i opakowanie na długo wystarcza!
 
hihi i jak zwykle tyle ile mam tyle zdań, jednak z tego co mi się przypomniało to zaletą Disnemaru jest to, że nie jest tak mocno aplikowany, bo jak kiedyś zaaplikowałam sobie sama Sterimar to prawie rozsadziło mi głowę...
 
Świetne jest to w tych wodach morskich,że nie tylko nawilżają śluzówkę nosa ale i zwalczają katar, uwielbiam leki nowej generacji!
 
reklama
Ja nie będę się przebijać które lepsze bo to wszystko woda morska warta polecenia...a która to już kwestia firmy i ceny
Po części może i racja, ale z tych wszystkich wód disnemar ma najmniejszy ten aplikator a przy moim wcześniaczku to bardzo ważne i to taka delikatna mgiełka a nie, ze psika aż nosek urywa :p
 
Do góry