reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

djeta 7 miesiecznego bobaska

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez marta23, 2 Kwiecień 2008.

1. marta23

marta23

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkie forumowiczki:-). Mam pytanko poniewasz jestem nie doswiadczona mama, jakie jedzonko moge podawac mojemu synkowi,nie chodzi mi o jedzenie w sloiczkach, chciala bym sama mu gotowac:tak:. Co wasze bobaski jedza lub jadly gdy mialy 7 miesiecy? Pozdrawiam.

2. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja sama gotuje zupki Adasiowi-poniewaz jest alergikiem to mamy troszke ograniczony jadlospis
    Gotuje zupki na indyczku z marchewka,pietruszka,ziemniaczkiem,porem,szpinakiem,kalafiorkiem,brokulami,buraczkiem,szczypiorkiem,natka,koperkiem-oczywiscie nie wszystko naraz.Dodaje czosnek i zioła do zupek i oliwe z oliwek:tak:owocki-morelki,jabluszka,banany,sliwki-ale sloiczki+kaszki-ryzowe i kukurydziane,soczki i herbatki

3. reklama
  4. klavell

klavell Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Tabela przedstawia zbiorcze zestawienie produktów spożywczych, z których można przygotować posiłki dla dziecka, które ukończyło 7 miesiąc życia.

Brokuł
    Czarne jagody
    Ryż biały
    Bezerukowy olej rzepakowy
    Brukselka
    Dzika róża
    Ryż brązowy
    Mięsko jagnięce
    Burak
    Gruszka
    Kasza ryżowa
    Mięsko z indyka
    Cukinia
    Jabłko
    Mąka ryżowa
    Mięsko z królika
    Dynia
    Maliny
    Kasza kukurydziana
    Mięsko z kurczaka
    Fasolka szparagowa
    Morela
    Mąka kukurydziana
    Masło
    Groszek zielony
    Oliwa z oliwek
    Kabaczek
    Pół żółtka, co drugi dzień
    Kalafior
    Kalarepa
    Kapusta biała
    Kapusta czerwona
    Kapusta włoska
    Kukurydza
    Marchewka
    Patison
    Pietruszka
    Por
    Seler
    Soczewica czerwona
    Soczewica zielona
    Ziemniak

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie