reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla potrzebujących pomocy

Dołączył(a)
5 Lipiec 2007
Postów
3
Witam,

Masz problemy? Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Brakuje Ci motywacji? Masz doła? Chcesz porozmawiać, poradzić się?

Oferuję pomoc - indywidualnie i przez internet.
- doradztwo życiowe
- rozwiązywanie problemów
- budowanie pewności siebie
- motywacja
- depresja

Zapraszam do kontaktu potrzebujących.
Coaching - eternaL szkolenia

Pozdrawiam ciepło.
 
reklama
Bardzo sie ciesze iz znalazlam to forum...wlasnie tak sie skalada ze odczuwam ogromna potrzebe zwierzenia sie oraz poradznie w pewnej bardzo waznej dla mnie sprawie. Mam 19 lat...ostatnio mi i mojemu chlopakowi podczas stosunku przydarzyl sie wypadek. Boje sie ,ze moge zajsc z ciaze. A czuje ze nie jestem na to gotowa psychicznie. Chlopak pociesza mnie i mowi ze wazystko bedzie dobzre ale nadal odczuwam straszne obawy. Czy jest mozliwe abym zaszla w ciaze? kochalam sie z nim dzien po zakonczeniu miesiaczki...(w czwartek) a pozniej w sobote mial miejsce ten wypadek.
 
Do góry