reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

kirja, tęsknię z różnych powodów. ale na pewno Ie to kraj, gdzie mi akurat pogoda bardzo odpowiada. i niech Polacy narzekają - dla mnie idealnie.

zuzkus, trzymam kciuki, cokolwiek by to nie było;-):-D

udało się nie zasnąć, ale żebym miała wenę do pracy to nie powiem:no: nic to, przejrzę materiały i idę do laptopa, może mnie coś natchnie. dobrej nocki kobitki.
 
reklama
A ja wpadłam, bo Maluchy śpią. Julce zaczął się ruszać piewrszy ząb :rofl2: Jaka jest z siebie dumna:laugh2::tak:
U nas widmo wylotu na całego, M. z lekkka zamroczony dostał dziś głupawki:rofl2: Zmarnował swój talent kabareciarsko-aktorski:tak:, ale przynajmniej w domu mamy wesoło :-D Ech, nie mam na BB i na Was czasu, ale pamietam i mysle, pa
 
Eeee w Irlandii lato też jest :-p:-D
Co prawda nie po 30 stopni na plusie,ale w maju i pierwszej połowie czerwca upały się zdarzają :tak::tak:
Naju jakbyś tak mocno zatęskniła za Irl to zapraszam.Sypialnia gościnna zawsze otwarta ;-):tak:

GosiaKuprewicz już? Tak szybko pierwszy ząbek chce wyleciec?Zawsze mi się wydawało,że to około 6 roku życia :eek::sorry:
 
Wpadłam na chwilkę trochę was poczytać bo głowa mi pęka i z nosa kapie :crazy::crazy:


anaconda zdróweczka kochana.
Powiedz Maja ma codziennie drzemki??
O losiu ja już od 2 lat nie namówiłam Antkowego na drzemkę,ba! Matt już nie śpi od miesiąca.:no::confused2:

No tak jakoś nadal jest że Maja lubi sobie w dzień pospać a ja jej tego nie zabraniam :-p:-p:-p przynajmniej mam 2 godz. spokoju:-p:-p:-p A tak serio to w przedszkolu mają leżakowanie i chyba Maja jest przyzwyczajona do spania w dzień:sorry::sorry: Ja na pewno nie będę jej tego oduczać, jest mi dobrze tak jak jest teraz:tak::tak::tak:

Maciek gra z babcią w warcaby, dla mnie nie ma miejsca, więc wpadłam na chwilę na forum. nie ma jak uzależnienie;-) ale coś słyszę spory o zasady.. nie wiecie jak dziecko nauczyć przegrywać? idę na interwencję.

Ja mam ten sam problem, jak Maja przegrywa to zaczyna płakać i na nic zdają się tłumaczenia że takie są zasady gry, ostatnio to nawet tak się wkurzyłam że gry pochowałam i powiedziałam jej że dopóki nie zrozumie zasad to nie będę z nią grać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
anineczka, jak odbiję się od finansowego dnia z przyjemnością się wproszę:tak::-D i masz rację, irlandzkie lato jest, i jest piękne. nawiasem mówiąc któregoś roku w sierpniu wpadli znajomi - to była ich podróż poślubna. wykosztowali się na wypasione kurtki p.deszczowe, bo przecież w Ie non stop leje. i tak przez ponad dwa tygodnie próbowałam im pokazać irlandzki deszcz wożąc ich po kraju i nic z tego - nie spadła ani kropla. za to potem ich zlało w Brukseli:-D

eh, brak mi wyspy, coraz bardziej. jak pomyślę o pierwszych ciepłych dniach, o żonkilach wpiętych w ubrania, o kwitnących palmach to łza się w oku kręci.. ja chcę wiosny, najlepiej tej irlandzkiej:tak::-D

anaconda, ależ sezon chorobowy na bb. zdrowiej kobieto:tak: a tej południowej drzemki Mai to ci chyba każda matka dziecka które w dzień nie raczy sypiać zazdrości;-)

gosiu, co tak szybko z tym zębem? a może mi się zdaje ze szybko.. i jeśli masz tak zdolnego męża pamiętaj - na karierę nigdy nie jest za późno, może się przekwalifikuje;-)

Kasiu, a ty z doskoku tutaj, czy na dłużej zagościsz?

opracowałam sobie szkielet tekstu i nie mam ochoty nic więcej robić. w tv nic nie ma, poza dinozaurami, ale już je widziałam w tym odcinku. nudy. może po północy na domo coś dadzą. wezmę sobie książeczkę i poczytam, bo i tak muszę do 1.00 siedzieć, bo młody tabletkę wtedy je. najgorsze, że ospa mu złazi, ale zaczyna pokasływać, nie wiem skąd to skoro siedzi w domu. pewnie w poniedziałek znów nas lekarz czeka. no nic, raz jeszcze dobrej nocki. poprzednio życzyłam wam jej wczoraj, więc chyba mogę to powtórzyć;-)
 
Naju pamiętaj,że przy ospie organizm jest bardzo podatny na choróbska...zresztą u moich często pojawia się katar czy kaszel przy suchym powietrzu,albo przy zbyt zimnym.Nie wycelujesz :confused2:

A i żonkil kojarzy mi się z Daffodil day,który tym razem przypada 26 marca,dośc późno bo żonkile kwitną już z końcem lutego :tak:
Ale jak mówię,pokój gościnny czeka,tak więc ładuj Macka (będzie miał się z kim bawic) a i wycieczkę obwoźną da się zorganizowac ;-)
 
jako że ja nie mam weekendów i dni spędzam tak samo witam z kawką:-D

anineczka, nie szczuj mnie tymi żonkilami.. zlituj się! co do wycieczek muszę przyznać że uwielbiałam robić za przewodnika po wyspie i chyba tylko okolice Dingle ominęłam. jakoś nigdy nie było okazji Fungie zobaczyć;-) a tak czy to republika, czy północna - objechane wszystko po wielokroć i.. ciągle mi mało:-D chociaż uczciwie mówiąc bałabym się trochę konfrontacji tego co pamiętam z tym co jest teraz. ale.. kiedyś przyjaciółka powiedziała mi, gdy marudziłam że muszę lecieć do Polski, że i tak tam wócę. bo zawsze wraca się do domu.

młodemu w nocy santa herbe jeszcze zaaplikowałam i już nie zakaszlał ani razu. fajne te krople. w pokoju ma chłodno, wietrzę mu przed jego pójściem spać, a potem gdy zaśnie otwieram okno, zamykam dopiero kiedy ja się kładę. duszno więc nie ma. zobaczymy co będzie.

za oknem okropna pogoda, nie lubię gdy jest tak brudno jak śnieg topnieje. do tego jakiś silny wiatr i nawet pies wrócił zmarznięty ze spaceru. ale może się przejdę po pieczarki..;-)
 
reklama
Zuza - przypadkiem zobaczylam Twojego posta i zaintrygowalas mnie..jestes w ciazy ?? ;-);-):-p:-p:-D

Ooooo Kasiu chcialabys wiedziec, trzymaj kciuki a sie dowiesz;-)

No tak jakoś nadal jest że Maja lubi sobie w dzień pospać a ja jej tego nie zabraniam :-p:-p:-p przynajmniej mam 2 godz. spokoju:-p:-p:-p A tak serio to w przedszkolu mają leżakowanie i chyba Maja jest przyzwyczajona do spania w dzień:sorry::sorry: Ja na pewno nie będę jej tego oduczać, jest mi dobrze tak jak jest teraz:tak::tak::tak:

Jak ja bym chciala zeby Krzys sie zdrzemna przez dzien, ale moje dzieci takie ze nawet juz maciek w dzien nie chce spac:eek::crazy:

Zuzkus ja żółta kartka? Eeee sama chyba nie często bywasz ;-):rofl2:

Mnie jak nie ma to nie ma a jak jestem to na wszystkich watkach;-)
Super suwaczek BB-maniaczki:tak:

Pozdrawiam!:-):-):-)
 
Do góry