reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

VANESSKO
Każdego roku o tej samej porze,
Każdy Ci życzy co tylko może.
I ja skorzystam z tej sposobności:
Życzę Ci szczęścia i sto lat radości.
To o czym marzysz by Ci się spełniło
I to co kochasz by Twoje było!

 
reklama
Vanessko wszystkiego najlepszego images balony.jpgZobacz załącznik 291336


u nas w przedszkolu w Krakowie u Zuzi juz nie było dnia zabawki bo dzieci za duże tzn anie chciały by juz nieprzynosiły nic
teraz nie wiem w sumie bo nie byliśmy na zebraniu

[*] straszne co sie ostatnio dzieje na drogach :(

ja od rana nakazałam segregacje i porządki w pokoju dzieci na razie maja razem za tydzień do póltora mają byc mebelki to juz bedzie spokój
teraz trza rozpakować resztę kartonów
wczoraj tata był pomagac i porąbali drzewo na podwórku i ułożylismy pod daszkiem wszystko małę prowizoryczne zabezpieczenie na zime do boku doczepiona plandeka deszcz nei bedzie padał na drzewo na dniach maja dowieśc jeszcze drzewa
teraz czekam na śmieciarzy hehehehheheh b mamy nadto śmeici mus im dopłacić
 
Dzięki za miłe przywitanie :tak::-D
U nas w przedszkolu można przynosić zabawki w poniedziałki ale nikt na to nie zwraca uwagi i dzieci noszą codziennie i to nieraz nie jedną ,ja Kubusiowi nie dawałam bo nie widziałam takiej potrzeby ,ale w końcu nie chciał być gorszy i któregoś razu zabrał ze sobą małego misia który oczywiście sie zgubił:wściekła/y:ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo od tamtej pory już nie chce nosić zabawek ,boi sie ze znowu może zgubić.
 
własnie miałam miły telefon Maks moze od jutra do pzredszkola juz tu pujśc zwolniło się miejsce a młody miał dużo punktów jupii
to ja mogę teraz pomyśleć o robieniu prawo jazdy i szukaniu ale powoliii pracy :p
 
Agatulka no super! Ciesze sie że tak wam sie wszystko układa,odpukac ,oby tak dalej! :tak:A mały zeby sie zaklimatyzował szybko w przedszkolu ;-)

Tort zrobiłam, mam nadzieje że sie spodoba.Miała byc Barbie i jest;-)


e04sif.jpg



 
Vanessko Sto Latek...Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-):tak::-)
54.gif



Agatka
super ze zwolnilo sie miejsce w przedszkolu:-)oby tylko synkowi sie spodobalo:-):tak:


Witam:tak:nowa mame:-)

Naju najfajniejsze wlasnie sa imprezki na ktore nie chce sie isc...super ze wycieczka sie udala:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry