reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
witam sie i ja!!!
to był najgorszy weekend w moim życiu...Filip w piątek wylądował na bloku operacyjnym:-( chirurgii dziecięcej-doszło u niego do skrętu nadjądrza!Przeszliśmy koszmar.W tej chwili juz po strachu,mamy synka w domku 2 tyg rekonwalescencji przed nim ale juz normalnie funkcjonuje!obolały,ze szwami ale w domku a wiadomo ze tu najlepiej!
zaczęło sie od strasznego bólu pachwiny-bólu praktycznie znikąd,który pojawił sie nagle i z takim skutkiem ze ścięło go z nóg.po bojach u naszych miejscowych lekarzy-:sorry: szybko trafiliśmy do świetnego szpitala dziecięcego w szczecinie gdzie w przeciągu godziny Filip znalazl sie na bloku operacyjnym i było po wszystkim..przez 12 godzin leżał na oiomie i rano go przewieźli na oddział i juz było oki!dobrze zniósl narkoze i na szczęście dobrze sie czuł co pozwoliło zabrać go wieczorem do domu.uczucie jakie nam towarzyszyło...nie da sie tego opisać.
musimy mówić o dużym szczęściu w szybkiej reakcji lekarzy bo inaczej mogłoby to grozic obumarciem jądra a wiadomo że łączy sie to z niepłodnością w przysłosci.
ehhhh nie życzę nikomu!!!ale dziewczyny które mają synów niech nie lekceważą każdego sygnału "bólu" jakie zgłasza synek,bo to zdradliwe,leżał z Fifim chłopiec którego pobolewało co jakis czas,nie bardzo mocno ale od sierpnia i trafil juz z martwicą i obrzękiem...dziadostwo.


ale sie rozpisałam....przepraszam że tylko o sobie ale ...rozumiecie!!!
pozdrawiam
 
atfk kurde weekend tragiczny, zdrowka dla syna. dobrzeze tak szybko to wylapane.

u nas mama juz w domu od wczoraj jest, za to tacie dzis wyszedl polpasiec i mamy oddizal zakazny... katastrofa jednym slowem.
 
atfk oja pikole :szok:,nawet nie probuje sobie wyobrazic przez co przechodziliscie :szok::szok:,dobrze,ze szybko bylo wiadomo,co jest na rzeczy !!! duzo zdrowka dla Fifiego ;-),a powiedz mi kochana,skad to sie bierze,bo teraz to mi stracha napedzilas..tez mam syna i zaczynam panikowac..:zawstydzona/y:na razie poki co,maly na zadne bole sie nie skarzy,ale ...na co zwracac uwage ??
olka jakies fatum was dopadlo z koncem starego roku i poczatkiem nowego :-( duzo zdrowka dla was !!!
 
Witam z rana :-):-)
U nas weekend mega udany, w piątek byliśmy w odwiedzinach u brata ciotecznego, w sobotę pół dnia przechodziłam po sklepach a wczoraj robiliśmy mai urodziny, jubilatka mega szczęśliwa bo miała "kucykowy" torcik no i prezent też trafiony w dziesiątkę (potem wkleję kilka zdjęć :tak::tak:) a dzisiaj w podskokach poszła do przedszkola opowiadać koleżanką o swoich urodzinach i nawet wczesne wstawanie nie popsuło jej humorku a dodam, że wczoraj zasnęła grubo po godz.23 :tak::tak:
Atfk ojejku ale mieliście przeżycia :szok::szok: całe szczęście że z Filipkiem już wszystko dobrze, że już jest w domu, ale operacji ogromnie współczuję
Ollka super że mama już w domu dochodzi do siebie :tak::tak: a tatowi zdrówka życzę :tak::tak:
 
Atfk - historia jak z thrillera! Współczuję i trzymam kciuki, żebyście szybko odzyskali równowagę, zdrówka!

Anaconda - gratuluję udanych urodzinek. U nas Mała dopiero poszła do przedszkola po Świętach tak sie rozchorowała. Ciężko było wstac, ale stęskniona, zobaczymy co będzie po powrocie.

Słychać już u Was o balach karnawałowych? Gabiś nie może się doczekać...
 
reklama
Do góry