reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam, jestem mamą listopadową 2010. Mój synek Krzyś bierze udział w konkursie gdzie do wygrania jest 2000 zł. Bardzo proszę o wsparcie i oddanie głosu na Krzysia i jego kuzynkę Olgę. Głosowanie trwa do marca 2012 r. Za wszystkie głosy bardzo dziękuję i życzę szczęśliwego NOWEGO ROKU!

Oto link do głosowania proszę głosujcie na Krzysia i Olgę: WIELKI FINAŁ
 
reklama
witam w Nowym 2012 Roku !!!
biggrin.gif

dzieciaczki poszly spac ok.2 w nocy
shocked.gif
,twarde za mamusia
wink2.gif
,ja chwile przed 3,maz jeszcze chwile siedzial,bo lowil ryby na NK,a jak przyszedl do lozka to mnie obudzil i zasnelismy ok.5
yes2.gif
..ogolnie bylo fajnie,ale ja przez chwile wylapalam malego dola..bo dotarlo do mnie,ze bede miala kolejny roczek wiecej..i to mnie troche zalamalo..ale co tam..mam nadzieje,ze ten nowy rok bedzie udany,czego zycze sobie i wam
yes2.gif
wink2.gif

wiecej nie napisze ,bo weny brak
sorry2.gif
 
napisze Wam cos wesolego heh

Do wszystkich moich przyjaciół i znajomych którzy przysłali mi życzenia rok temu. Niestety, ale się nie spełniły. Bądźcie tak mili i na rok 2012 przesyłajcie mi raczej pieniądze, alkohol, bony do Biedronki albo talony na paliwo. Szczęśliwego Nowego Roku
wink2.gif
 
Witam poświątecznie :-):-)
Ależ się cieszę że już "normalny" czas nastał bo inaczej to bym chyba pękła z przejedzenia :sorry::sorry: Sylwestra spędziliśmy domowo razem z Mają która szalała do godz.1 i jak to twierdziła upiła się szampanem piccolo :-D:-D wczoraj też szalała do północy za to dzisiaj oj trudno było wstać rano do przedszkola :szok::szok: nad noworocznymi postanowieniami jeszcze nie myślałam, ale zdałoby się coś postanowić - chociażby tak dla zasady :-D:-D
Atfk spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego co najlepsze dla Twojej Kajeczki :tak::tak::-):-)
 
ollka -oby jak najrzadziej takie ataki, a najlepiej wcale:sorry2:
naja -super, że jesteś, trzymamy kciuki, by w Nowym roku było spokojniej.
anaconda -my postanowiliśmy rodzinnie, żeby mniej narzekać i się martwić ;)


Niestety Gabisia wciąz chora. Myślałam, że już mija, a tu wczoraj dostałą gorączki, a noc przekaszlana...
A ja dziś właśnie pierwszy dzień w nowej pracy i nawet do lekarza nie mogłam z nią pójść :(
Tata z babcią mieli jechać na 8.30, ale nie mogę się dodzwonić i się martwię. Nie wiem co będzie jutro, jak babcia pójdzie do pracy, przecież drugiego dnia nie wezmę wolnego... A tyle czasu się dzielnie trzymała
:-(

Wszystkim najlepszego.
 
witam w 2012 roku, zaczął się słabo, bo totalnymi rozczarowaniami. znajomi tacy że szkoda gadać. jak mi złość minie będę się z tego nabijać, bo jest tak głupie wszystko że aż śmieszne, ale na razie jestem zła. chociaż sylwester i nowy rok były udane, goście pojechali dopiero wczoraj wieczorem, było miło, naśmiałam się wiele, dzieci mało domu nie rozniosły, bo jednak piątka w wieku do 10 lat ma energię. no i cóż, zobaczymy, czy ten nowy rok coś przyniesie dobrego. oby. wszystkim nam tego życzę.
 
dzien dobry
naja glowa do gory, jak zawsze wszytko sie pouklada.

mamo gabisi zdrowka dla malej.
moja jeszcze dzis w domu, ale jutro juz do przedszkola idzie.

po sylwestrze super, oliwka i jej ulubona koelzanka padly przed 2 , w mega szoku bylam.
 
reklama
naja glowa do gory !!! ;-)
to my z mezem stwierdzilismy,ze z roku na rok,mamy coraz mniej znajomych..bo nikt(za wyjatkiem 2moich kolezanek) nie wyslal nam zyczen noworocznych ..ale jakos mnie to nie martwi ;-)w pl.mam dwie dobre kumpele i mi to wystarczy..a tak to gl.BB ;-)
ostatnio doszlam do wnisoku,ze niektorzy ludzie mnie mecza..wysysaja ze mnie cala energie,wiec lepiej mi jak ich nie ma w moim poblizu..albo sie starzeje,albo nie wiem co..ale dobrze mi tak jak jest ,z moja rodzina w naszych 4scianach ;-)
kiedys ,jeszcze nie tak dawno,bylo mi smutno z tego powodu,a teraz..juz jest OK ;-)
 
Do góry