reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Dlaczego taki NICK?

reklama

gabids

styczeń 2002, Wrześniowe mamy'07
Rozwiązania
0
Gabi to mój pseudonim szkolny od drugiego imienia Gabriela,a ds na kocu to dwie pierwsze litery nazwiska.

Xeone

Wrześniowe mamy'07
Miasto
Krakow
Rozwiązania
0
Kiedyś jeździłam na koniu, który się nazywał Xeon i bardzo mi się to imie spodobała, a że kiedyśtam jak zakładałam sobie maila było zajęte dodałam e i wyszło Xeone.

doti80

Wrześniowe mamy'07
Miasto
Bielsko-Biała
Rozwiązania
0
u mnie też raczej jasne skąd się wziął nick - mam na imię dorota. tak do mnie mówią zdrobniale znajomi, 80 (rok urodzenia) sobie dodałam bo samo doti było zajęte

tygrysek3108

Wrześniowe mamy'07
Miasto
zachoniopomorskie
Rozwiązania
0
a jak ja bym poszła systemem maraniko to by było: barmardu, i nawed da się to wymówić, heheh
co do mojego nicka to bardzo lubię kubusia puchatka i tygryska bo taki żywy jest rozbrykany i wyaje mi się że też mam tyle energii i ciężko mi usiedzieć w mniejscu i też czasem jestem taka niezdarna i tak wyszło tygrysek a 3108 to dzien i miesiąc moich urodzin bo tygrysków to pełno wszędzie

LizabetA

Wrześniowe mamy'07
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
o kurcze jak ja bym chciała skrót od naszych imion i nazwiska to wyszłoby cos dziwacznego w stylu "elżarkgi" i trudno to wymówić...a LizabetA to moja ksywka, którą nadał mi kiedyś kolega... mam na imię Elżbieta a on do mnie zawsze Lizabeta (albo Lizawieta haha) mówił i tak już zostało...potem blog tak nazwałam i juz to do mnie przylgneło ;-)

NuŚka

Wrześniowe mamy'07
Rozwiązania
0
Maraniko wyszło na to że wszystkim się Twój sposób na nick podoba:-) :-)u mnie było by irejanpa ale numer nawet do się to wymówić.

reklama

ruda-iza

wrzesień '07 grudzień '12
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
A u mnie błoby izaadapó spolszczajac izadapu. Ja kiedyś inaczej wymyśliłam IzA czyli iza z adamem :)))

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry