reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego taki NICK?

Monia to oczywiste że od imienia-najbliżsi mnie tak nazywają a L to pierwsza literka nazwiska
 
reklama
Harsharani już kiedyś pisała skąd jej nick się wziął. Z tego co pmiętam to jakieś połączenie 2 wyrazów z hinduskiego(?) i znaczy królowa światła czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie.
 
Kasia od imienia, ale wolę moje drugie imię Ania :)

Mamy identyczne imiona:-D oba :-D:-D

A gdzie reszta dziewczyn np Blimka Harsharani ja jestem ciekawa skąd takie nicki?
Kiedyś już tez pisałam bohaterka jednej z moich ulubionych książek ma na imię Blimunda ale było za długie to trochę skróciłam i zdrobiniłam;-);-)
TYTAJ jest kawałek tamtych starych rozważań nickowych;)
 
blimka- dzieki twojemu linkowi poszperalam troche w starych postach... ale fajnie bylo byc w ciazy :) lubilam ten stan :tak:

:tak::tak: ja też ale numer jak dziwnie się czyta o tych niepokojach w ciąży teraz wydają się takie śmieszne a wtedy to był prawdziwy film grozy naprawdę każda dolegliwość w ciąży wydawała mi się mega niebezpiecznym problemem.
 
reklama
a ja przerwę wasza sentymentalną podróż w czasie- wybaczcie:-) i powiem skąd mój nick. A no stad , ze mała chrześnica mojego M jak uczyła sie mówić nie mogła wymówić mojego imienia- Agnieszka tylko mówiła Gaga. I tak już sie utarło ze od prawie 8 lat w domu jestem Gagą:-) A ponieważ Gaga było zajęte pozostał mi Gagulec:rofl2:
 
Do góry