reklama

Dlaczego taki NICK?

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2007' rozpoczęty przez NuŚka, 14 Grudzień 2007.

1. NuŚka

NuŚka Wrześniowe mamy'07

Już od dłuższego czasu zastanawiam się skąd wziął sie u was pomysł na Nick? Co właściwie oznaczają ? Dlaczego właśnie taki a nie inny?
    To zacznę pierwsza, choć u mnie to banalnie, po prostu mąż od zawsze mówi do mnie NUSIA a że nusia było zajęte to jest Nuśka więc jak widać to za oryginalna to ja nie jestem.

2. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Pewna "aktoreczka" ma tak na imie i mi sie spodobalo, zwlaszcza,ze czyta sie to "mahandra" (hiszp.):-);-)

3. reklama
  4. ruda-iza

ruda-iza wrzesień '07 grudzień '12

Ja też nie błysnę w tej dziedzinie. iza bo Iza mam na imie a ruda bo takie miałam kiedys włosy i na studiach mnie rak ochrzcili.
    Ale tez jestem ciekawa waszych nickow.

5. hruda

hruda Fanka BB :)

hruda...nie podoba mie sie ten moj nick ale jakos tak do niego przywyklam, przyrosl do mnie. H od imienia - Hania a Ruda...nie, nie nie mam rudych wlosow - wygladam w nich jedzowato:crazy: - a od pierwszych liter nazwiska...tak banalnie.

6. Atruviell

Atruviell Wrześniowe mamy'07

No u mnie to trochę inna historia... Kiedyś próbowałam coś pisać do szuflady, coś w stylu fantazy, wiecie: czary, smoki i takie tam:zawstydzona/y:. Atruviell to imię czarodziejki, bohaterki, którą stworzyłam. Przynajmniej ona ujrzała światło dzienne;-)

7. Carioca77

Carioca77 BeBonka

a mnie tez ciekawilo skad te niki Wasze :-)
    Carioca - jest taka piosenka "she is Carioca" taki standardzik, uwielbiam ją. Poza tym Carioca to mieszkaniec Rio, charakteryzuje się specyficznym podejciem do życia - być ponad problemami, kochać ludzi, plażę, słońce i siebie :-)
    A 77 na końcu bo to mój rocznik :-)

8. klavell

klavell Fanka BB :)

Klavell - pmietacie moze bajke Madllen...tam byla taka zakonnica wysoka szczula podobna do mnie hihihi tylko charakter przeciwny dzieci do niej mowily panna klavell i tak wlanie moja psiapsiola mnie ochrzcila kiedys ona byla madlen

9. Ainaheled

Ainaheled marzec 2005/Wrześniowe mamy'07

Mój nick-Ainaheled pochodzi stąd,że jest to moje imię i nazwisko jeszcze panieńskie w języku elfów :-D. To z czasów wielkiej fascynacji trylogią Tolkiena.

10. reklama
  11. Atruviell

Atruviell Wrześniowe mamy'07

Aina - wiedziałam, że to coś z elfickiego musi być:tak:, tak mi się przynajmniej kojarzyło. Oj, ja z moją paczką mieliśmy kiedyś niezłego fioła na punkcie języków stworzonych przez Tolkiena. Całymi godzinami (jeśli tylko nie graliśmy w jakiegoś RPG-a) uczyliśmy się pisać i mówić po elficku, a ja rysowałam runy i całkiem dobrze mi szło :-D Ale od stu lat już nie próbowaam i wiele rzeczy zapomniałam. Eh, bajkowe czasy...

12. maraniko

maraniko Wrześniowe mamy'07 lipcowo-wrzesniowa mama:)

Ja też nie będę zbyt oryginalna...to skrót do imienia męża, mojego i pierwszych dwóch liter nazwiska:sorry2:

Poleć forum