reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego taki NICK?

NuŚka

Wrześniowe mamy'07
Dołączył(a)
22 Październik 2005
Postów
4 483
Już od dłuższego czasu zastanawiam się skąd wziął sie u was pomysł na Nick? Co właściwie oznaczają ? Dlaczego właśnie taki a nie inny?
To zacznę pierwsza, choć u mnie to banalnie, po prostu mąż od zawsze mówi do mnie NUSIA a że nusia było zajęte to jest Nuśka więc jak widać to za oryginalna to ja nie jestem.
 
reklama
Ja też nie błysnę w tej dziedzinie. iza bo Iza mam na imie a ruda bo takie miałam kiedys włosy i na studiach mnie rak ochrzcili.
Ale tez jestem ciekawa waszych nickow.
 
hruda...nie podoba mie sie ten moj nick ale jakos tak do niego przywyklam, przyrosl do mnie. H od imienia - Hania a Ruda...nie, nie nie mam rudych wlosow - wygladam w nich jedzowato:crazy: - a od pierwszych liter nazwiska...tak banalnie.
 
No u mnie to trochę inna historia... Kiedyś próbowałam coś pisać do szuflady, coś w stylu fantazy, wiecie: czary, smoki i takie tam:zawstydzona/y:. Atruviell to imię czarodziejki, bohaterki, którą stworzyłam. Przynajmniej ona ujrzała światło dzienne;-)
 
a mnie tez ciekawilo skad te niki Wasze :-)
Carioca - jest taka piosenka "she is Carioca" taki standardzik, uwielbiam ją. Poza tym Carioca to mieszkaniec Rio, charakteryzuje się specyficznym podejciem do życia - być ponad problemami, kochać ludzi, plażę, słońce i siebie :-)
A 77 na końcu bo to mój rocznik :-)
 
Klavell - pmietacie moze bajke Madllen...tam byla taka zakonnica wysoka szczula podobna do mnie hihihi tylko charakter przeciwny dzieci do niej mowily panna klavell i tak wlanie moja psiapsiola mnie ochrzcila kiedys ona byla madlen
 
Mój nick-Ainaheled pochodzi stąd,że jest to moje imię i nazwisko jeszcze panieńskie w języku elfów :-D. To z czasów wielkiej fascynacji trylogią Tolkiena.
 
Aina - wiedziałam, że to coś z elfickiego musi być:tak:, tak mi się przynajmniej kojarzyło. Oj, ja z moją paczką mieliśmy kiedyś niezłego fioła na punkcie języków stworzonych przez Tolkiena. Całymi godzinami (jeśli tylko nie graliśmy w jakiegoś RPG-a) uczyliśmy się pisać i mówić po elficku, a ja rysowałam runy i całkiem dobrze mi szło :-D Ale od stu lat już nie próbowaam i wiele rzeczy zapomniałam. Eh, bajkowe czasy...
 
reklama
Ja też nie będę zbyt oryginalna...to skrót do imienia męża, mojego i pierwszych dwóch liter nazwiska:sorry2:
 
Do góry