reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długie staranie, wsparcie

Gabi12345

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2022
Postów
209
Cześć wszystkim 😘 zacznę od początku... Moja córka ma 4 lata ponad rok temu podjęliśmy trudna dla nas decyzje, że chcemy mieć 2 dziecko. Trudna dlatego, że ciągle mam paniczny strach czy wszytsko będzie dobrze, czy dziecko będzie zdrowe czy ciąża będzie prawidłowo przebiegać... Jednak okazuje się to bardzo trudne staramy się ponad rok! Nawet dłużej i nic... Około 3 miesiące temu byłam u lekarza mowil, że wszytsko jest w porządku. Morfologia badania tarczycy rowniez. Zaczęłam pić słynne herbatki ojca sroki na plodnosc dalej nic... Zostało 5 dni do @ zero objawów więc pewnie znowu nic z tego nie będzie. Powoli staje się to fobia, a z drugiej strony mecz one co miesiąc to samo będzie czy nie będzie... I tu moje pytanie jakie badania wykonać ? Jakie zażywać suplementy? Może zastosować jakaś dietę? Jakie są przyczyny tego że nie można zajść w druga ciążę? Dziękuję za każda odpowiedz 😘
 
reklama
Jedz kwas foliowy a mąż tabletki na poprawę nasienia. Nie zaszkodzą a mogą pomóc. Mój mąż w kwiecień wieku, nigdy nie palił i nie pił, aktywny, szczupły a miał mało ruchliwych plemników. Niepotrzebnie problemu szukałam w sobie. Po suplementacji przez 3 miesiące ilość ruchliwych plemników się zwiększyła i aktualnie jestem mamą.
 
Zapraszamy na wątek staraczki 2022 :) jest nas więcej niż myślisz! Dostaniesz tam wiadro wsparcia a jak będzie trzeba to i ocean ;)
 
Kurczę, czemu nie zadajesz tych pytań specjaliście??? Nie mówię o ginekologu tylko lekarzu od leczenia niepłodności. Piszesz, że jesteś przewrażliwiona na punkcie zdrowia dziecka, a chcesz się oddać w ręce przypadkowych dziewczyn z internetu?
 
Witaj. Moja ginekolog zawsze podkreśla żeby brać kwas foliowy nawet ten najtańszy Ty i partner. Nie zaszkodzi a może pomóc 🙂. Oczekiwanie na dwie kreski jest trudne ...ale myślę że trzeba poprostu czerpać przyjemność w sypialni przede wszystkim dac sobie wiecej luzu 😊.
 
reklama
Do góry