reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długość szyjki macicy 22 tc

Dołączył(a)
12 Październik 2023
Postów
2
Mam pytanie. Jestem w 22 tygodniu ciąży, miałam dzisiaj usg połówkowe i długość szyjki wynosi 3,1 cm. Wiem ze to w porządku, natomiast 5 tygodni temu miałam szyjkę długości ok 4.5/5 cm. Dlaczego tak się skróciła w takim czasie? Informacje na wypisie zobaczyłam dopiero w drodze powrotnej do domu i nie miałam już możliwości żeby zapytać lekarza, a zaczęłam się trochę stresować. Dziękuje za odpowiedzi
 
reklama
Mam pytanie. Jestem w 22 tygodniu ciąży, miałam dzisiaj usg połówkowe i długość szyjki wynosi 3,1 cm. Wiem ze to w porządku, natomiast 5 tygodni temu miałam szyjkę długości ok 4.5/5 cm. Dlaczego tak się skróciła w takim czasie? Informacje na wypisie zobaczyłam dopiero w drodze powrotnej do domu i nie miałam już możliwości żeby zapytać lekarza, a zaczęłam się trochę stresować. Dziękuje za odpowiedzi
Powodów skrócenia może być kilkanaście 🤷‍♀️ najlepiej skonsultuj z prowadzącym.
 
Do góry