reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni urlopowe które zostały - co z nimi?

malbertka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Styczeń 2009
Postów
1 292
Miasto
Wrocław
Mam kilka ndi urlopowych, których chyba juz nie będe chciała wykorzystywać do czasu jak pójde na L4 przed porodem.

Co z nimi? czy pracodawca powinien mi za nie zapłacić wraz z wypłatą za pierwsze 30 dni L4?

czy mogę je zostawić teraz i zająć się nimi(wykorzystac lub poprosić o wynagrodzenie za nie) w momencie gdy wrócę do pracy po wychowawczym?

dzięki z góry za info:-)
 
reklama
Mam kilka ndi urlopowych, których chyba juz nie będe chciała wykorzystywać do czasu jak pójde na L4 przed porodem.

Co z nimi?
Przechodzą na po porodzie.

czy pracodawca powinien mi za nie zapłacić wraz z wypłatą za pierwsze 30 dni L4?
Nie.

czy mogę je zostawić teraz i zająć się nimi(wykorzystac lub poprosić o wynagrodzenie za nie) w momencie gdy wrócę do pracy po wychowawczym?
Moze Pani je wykorzystać wtedy. To nie pracownik decyduje czy wykorzysta urlop czy dostanie ekwiwalent.
 
Do góry