reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do kiedy wit D

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Hey dziewczyny :-)
Słuchajcie witaminę D podaję się do roku prawda?
A można podawać dłużej?Co prawda mam jutro lekarza i wypytam o wszystko,ale jestem ciekawa waszego zdania...
A do kiedy wy podawałyście Witaminę D?
 
reklama
Witaminę D w naszym kraju powinno się właściwie suplementować cały czas.Warto porozmawiać z lekarzem i w razie czego zrobić badania. Mała ilość słońca w ciągu roku w Polsce+ używanie kremów z filtrem (co akurat jest zdrowe) powoduje, że większość z nas ma duże niedobory wit. D, co przekłada się zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Moje dziecko miało coś co się już nazywa brakiem tej witaminy pomimo dobrego odżywiania, itp. Warto sprawdzić. Zresztą zobacz o witaminie d3 i dzieciach i porozmawiaj z pediatrą:)
 
tak ale z drugiej strony trzeba uwazac aby nie przesadzic z witamina d bo jej nadmiar tez moze spowodowac rozne zle rzeczy w organizmie
 
tak ale z drugiej strony trzeba uwazac aby nie przesadzic z witamina d bo jej nadmiar tez moze spowodowac rozne zle rzeczy w organizmie

Jasne dlatego piszę o badaniach i konsultacji z pediatrą, my np: musieliśmy synkowi wycofać wit D w pierwszym roku życia, za to teraz musi suplementować ;)
 
Witam [emoji3]
Witamine D3 podajemy od początku do ukończenia roczku przez nasze dziecko a witaminę K od 15 doby życia do 3 miesiąca[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry