reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do Mam ktore chca sobie dorobic 😉

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
6 828
Hej dziewczyny , weszlam w taki projekt, bo kończy mi się macierzyński, i chciałam sobie dorobić nie wychodząc z domu , czy są jakieś zainteresowane dziewczyny??? Jesli tak piszczie priva
 
reklama
Rozwiązanie
Może to za duże słowo, ale ogolnie ja to tak nazywam. Tam wszyscy są wspaniali, chwalą się nawzajem, wspierają, namawiają innych do uczestniczenia. Mi koleżanka zaproponowała właśnie biznes w tym Forever (kosmetyki na bazie aloesu). Niby wszystko pięknie, ale na końcu dodała, że dobrze jakbym na początek kupiła ich zestaw startowy za ponad 1000 zł i przekonała się jakie te kosmetyki są wspaniałe. Mamiła jak to szybko się tam awansuje i ile zarabia. Na ich webinarach wszystko jest cudowne. Każdy każdemu wchodzi w cztery litery. Oczywiście biznes polega na tym, że masz namówić na to coraz więcej osób, żeby zbudować sobie zespół.
Mi jedna dziewczyna chciała w taki sam sposób zrobić wodę z mózgu. Konkretnie bombshellsnetwork, czyli...
Sekta ??? Powiedz więcej zanim mnie wciągną
Może to za duże słowo, ale ogolnie ja to tak nazywam. Tam wszyscy są wspaniali, chwalą się nawzajem, wspierają, namawiają innych do uczestniczenia. Mi koleżanka zaproponowała właśnie biznes w tym Forever (kosmetyki na bazie aloesu). Niby wszystko pięknie, ale na końcu dodała, że dobrze jakbym na początek kupiła ich zestaw startowy za ponad 1000 zł i przekonała się jakie te kosmetyki są wspaniałe. Mamiła jak to szybko się tam awansuje i ile zarabia. Na ich webinarach wszystko jest cudowne. Każdy każdemu wchodzi w cztery litery. Oczywiście biznes polega na tym, że masz namówić na to coraz więcej osób, żeby zbudować sobie zespół.
 
Może to za duże słowo, ale ogolnie ja to tak nazywam. Tam wszyscy są wspaniali, chwalą się nawzajem, wspierają, namawiają innych do uczestniczenia. Mi koleżanka zaproponowała właśnie biznes w tym Forever (kosmetyki na bazie aloesu). Niby wszystko pięknie, ale na końcu dodała, że dobrze jakbym na początek kupiła ich zestaw startowy za ponad 1000 zł i przekonała się jakie te kosmetyki są wspaniałe. Mamiła jak to szybko się tam awansuje i ile zarabia. Na ich webinarach wszystko jest cudowne. Każdy każdemu wchodzi w cztery litery. Oczywiście biznes polega na tym, że masz namówić na to coraz więcej osób, żeby zbudować sobie zespół.
Mi jedna dziewczyna chciała w taki sam sposób zrobić wodę z mózgu. Konkretnie bombshellsnetwork, czyli suple na odchudzanie. Oczywiście ochy i achy, fotki przerobione do oporu, na YouTube milion filmów o zarabianych kokosach i szybkich awansach. Ale to typowe mlm czyli piramida. Anyway, też bym nazwała to sektą🥲
 
Rozwiązanie
Do góry