reklama

Do mam które zaszły w ciąże w lutym i miałay wtedy 26 lat

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez Anka.G, 14 Październik 2005.

1. Anka.G

Anka.G Mama Damiana i Miłosza

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hm.....no własnie ...chce sprawdzić wiarygodność badań.....chciałabym spr.czy te 26 letnie mamy(rocznikowo) które zaszły w ciąże w lutym urodzą chłopczyka czy dziewczykę.
    Prosze Was jeśli wiecie z USG kogo będziecie miały wpisujcie się
    POZDRAWIAM

2. Madzia79

Madzia79 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj Aniu!!!

Ja rocznikowo mam 26lat. Zaszłam w ciąże na przełomie luty/marzec (ostatnią miesiączkę miałam 17.II). i będe miała córkę :)

3. reklama
  4. Anka.G

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czyli by się zgadzało.....:)
    Życzę szczęśliwego rozwiązania:)
    Pozdrawiam

5. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Madziu, prawie mogłabym się pod tym podpisać, tylko mała zmiana ostatnia miesiaczka 18.II., no i niestety nie wiem, czy to córka czy syn, choc mam przeczucie, ze córka.

6. Madzia79

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pycha, to może urodzimy w tym samym terminie chociaż czytałam, że może to już za 3 tyg.u Ciebie. :( Trzeba być dobrej myśli. U mnie córka (tak na 80%). Nawet to jak wyglądam na to wskazuje - opuchlizna, nos 2 razy większy, apetyt na słodycze, waga "ciężka" itp. i do tego czuje się tak brzydka,że prawie nigdzie nie wychodzę. Ręce mi tak drętwieją, że nie moge spać z bólu, nie mówiąc już o jeździe samochodem, jak kieruje to rąk nie czuje.
    A co do tych kilogramów zbędnych to mam nadzieję, że zniknął w mgnieniu oka :laugh:

Pycha a Ty nie wiesz jaka płeć bo dzidzia się źle ułożyła czy też nie chcesz wiedziec?

7. Madzia79

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pycha czytałam też ze lekarz kazał ci przyjść na nastepną wizyte dopiero 16.XI. Mój lekarz mówił, że pod koniec ciąży zalecane jest chodzenie co 2 tygodnie. No i ja tak właśnie chodzę, ale u mnie wizyta kosztuje 50 zł. A co do płci to doczytałam ze jednak lekarz ci nie powiedział bo nie widać więc już wszystko jasne :)

8. Madzia79

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak dobrze pójdzie z porodem to może urodzę na moje urodziny, mam 20.XI a termin porodu na 21.XI :D
    chociaż przyznam, że wolałabym z tydzień wcześniej. Zobaczymy jak siły natury zarządzą :laugh:

9. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wszyscy mi mówią, ze wyglądam na dziewczynkę ( no... oprócz mojej teściowej :mad: ), słodyczami tez się zajadam, ręce ciągle zdretwiałe. Termin mam na 23 listopada, no ale szyjka jest tak krótka, że najprawdopodobniej nie dotrwam, a szczerze mówiąc bardzo chciałam Strzelca.

Troche tez się zdziwiłam, ze następna wizyte mam 12.11. (16.11. - USG), ale oczywiście w razie co mam dzwonic.

A urodziny miałam 28.08.

Pozdrawiam!!!

10. reklama
  11. Anka.G

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny jak urodzicie dajcie znać:) Jeszcze raz POWODZENIA:)

12. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anka.G daje znac; mam dziewczynkę

Poleć forum