reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do mam które zaszły w ciąże w lutym i miałay wtedy 26 lat

Anka.G

Mama Damiana i Miłosza
Dołączył(a)
5 Marzec 2005
Postów
997
Hm.....no własnie ...chce sprawdzić wiarygodność badań.....chciałabym spr.czy te 26 letnie mamy(rocznikowo) które zaszły w ciąże w lutym urodzą chłopczyka czy dziewczykę.
Prosze Was jeśli wiecie z USG kogo będziecie miały wpisujcie się
POZDRAWIAM
 
reklama
Witaj Aniu!!!

Ja rocznikowo mam 26lat. Zaszłam w ciąże na przełomie luty/marzec (ostatnią miesiączkę miałam 17.II). i będe miała córkę :)
 
Madzia79 pisze:
Witaj Aniu!!!

Ja rocznikowo mam 26lat. Zaszłam w ciąże na przełomie luty/marzec (ostatnią miesiączkę miałam 17.II). i będe miała córkę :)

Madziu, prawie mogłabym się pod tym podpisać, tylko mała zmiana ostatnia miesiaczka 18.II., no i niestety nie wiem, czy to córka czy syn, choc mam przeczucie, ze córka.
 
Pycha, to może urodzimy w tym samym terminie chociaż czytałam, że może to już za 3 tyg.u Ciebie. :( Trzeba być dobrej myśli. U mnie córka (tak na 80%). Nawet to jak wyglądam na to wskazuje - opuchlizna, nos 2 razy większy, apetyt na słodycze, waga "ciężka" itp. i do tego czuje się tak brzydka,że prawie nigdzie nie wychodzę. Ręce mi tak drętwieją, że nie moge spać z bólu, nie mówiąc już o jeździe samochodem, jak kieruje to rąk nie czuje.
A co do tych kilogramów zbędnych to mam nadzieję, że zniknął w mgnieniu oka :laugh:

Pycha a Ty nie wiesz jaka płeć bo dzidzia się źle ułożyła czy też nie chcesz wiedziec?
 
Pycha czytałam też ze lekarz kazał ci przyjść na nastepną wizyte dopiero 16.XI. Mój lekarz mówił, że pod koniec ciąży zalecane jest chodzenie co 2 tygodnie. No i ja tak właśnie chodzę, ale u mnie wizyta kosztuje 50 zł. A co do płci to doczytałam ze jednak lekarz ci nie powiedział bo nie widać więc już wszystko jasne :)
 
Jak dobrze pójdzie z porodem to może urodzę na moje urodziny, mam 20.XI a termin porodu na 21.XI :D
chociaż przyznam, że wolałabym z tydzień wcześniej. Zobaczymy jak siły natury zarządzą :laugh:
 
Wszyscy mi mówią, ze wyglądam na dziewczynkę ( no... oprócz mojej teściowej :mad: ), słodyczami tez się zajadam, ręce ciągle zdretwiałe. Termin mam na 23 listopada, no ale szyjka jest tak krótka, że najprawdopodobniej nie dotrwam, a szczerze mówiąc bardzo chciałam Strzelca.

Troche tez się zdziwiłam, ze następna wizyte mam 12.11. (16.11. - USG), ale oczywiście w razie co mam dzwonic.

A urodziny miałam 28.08.

Pozdrawiam!!!
 
reklama
Do góry