reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do mam sześciolatków

klio_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2007
Postów
171
Miasto
Zabrze
W zerówce na dobre rozpoczęła się nauka alfabetu. Chciałabym z małym ćwiczyć pisanie liter w domku. Czy ma ktoś pisownie liter (kierunek pisania). Coś co można wydrukować jak szlaczki ale żeby to były litery wykropkowane albo coś w tym rodzaju.
Nie chce go uczyć inaczej niż pani w przedszkolu :-)
 
reklama
witaj ja swojej małej z tej strony ściągnęłam: Połącz punkty - Chomikuj.pl jest tam rysowanie po śladzie szlaczki i literki ja mojej małej na pajnci przerobiłam troszkę wycięłam obrazki i po wklejałam więcej liter można pobrać na dysk w formacie a4 i drukować od razu literki zaczynają sie od drugiej strony wszystkie są kropkowane pozdrawiam:)
 
Klio- ja miałam dokładnie ten sam dylemat jak nauczyć malucha zgodnie z nauka w przedszkolu..Ja uczyłam moja Julie juz gdy miała 4 latka i kupowałam jej książke właśnie z literkami pisanymi takie jak w przedszkolu ....To była książka mam 6 lat nauka pisania ..>naprawde super sprawa moja się nauczyła i jest super....tera niewiem jak ja przekonac do nauki czytania bo jest zdolna ale troszeczke leniwa:tak::-D:-D:-D
 
nikita314 wielkie dzięki ten zbiór jest rewelacyjny. Bardzo mi się przyda.
welonka12 ja mam a raczej Radek ma calą szuflade przeróżnych książeczek ale jak szukam czegoś konkretnego to akurat nie ma. Babcie kupowały na potęge tylko trzeba jeszcze mieć dużo czasu żeby to z dzieckiem przerabiać a w tygodniu nie zawsze jest czas na takie posiedzenia :-).
Teraz się zaparłam i te 15-30 min. dziennie obowiązkowego pisania literek mamy :tak:
 
jeśli chcesz to mam więcej kart pracy zeskanowałam z książki mojej córki z zerówki są kropkowane i takie jak dzieci sie uczą w szkole jeśli chcesz to daj mejla wyślę ci są w formacie a 4 od razu do druku małe i duże pisane literki pozdrawiam:-)
 
reklama
makitoza coś nie tak z twoim mejlem nie chce wysłać na niego wiadomości :baffled: nie wiem czemu nie masz mejla typu wp.pl próbowałam kilka razy i nic nie da sie wysłać:no:
 
Do góry