reklama

Dobry pediatra w zielonej górze na nfz: pilne

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez _lena, 19 Sierpień 2012.

1. _lena

_lena Początkująca w BB

Witam
    dziewczyny proszę pilnie o pomoc, jakiego pediatrę w zielonej górze polecacie na nfz?
    tyle się już naczytałam, że mam mętlik w głowie....:baffled:
    Co sądzicie o dr Sikora-Wałejko i dr Korczak Beacie z przychodni Aldemed?
    dziekuje za pomoc!

2. zaxa

zaxa Fanka BB :)

Polecam dr Sędziak Małgorzatę w przychodni na Wyszyńskiego.

3. reklama
  4. MamusiaNoesi

MamusiaNoesi Fanka BB :)

Cześć ja z bardzo poecam dr Radkieicz super kobieta :)) przychodnia sanus wyszyńskiego ;)

5. Pastereczka

Pastereczka Zaciekawiona BB

6. doba80

doba80 Zaciekawiona BB

potwierdzam, dr Radkiewicz jest rewelacyjna. Trudno do Niej sie dostać, bo jest dużo chetnych.

7. Skorupka84

Skorupka84 Fanka BB :)

Witam dzieczyny :) mam tez pytanie odnosnie dobrego pediatry w ZG :) czy to jest obojetne w jakiej przychodni go sobie wybiore?? Nie znam lekarzy w Zg poniewaz mieszkam dwa lata dopiero a to moja pierwsza ciaza i nie mialam okazji poznac nikogo ;/ pytam doswiadczonych mam :) z gory dziekuje :)

8. Cortina

Cortina Fanka BB :)

Skorupka wolny wybor, gdzie chcesz tam zapisujesz dziecie :-)
    my chdozimy na Zacisze do dr Biegalskiej Urbanik ja sobie chwale, nie jest fanka antybiotykow, wszystko tlumaczy, ma czas dla pacjenta :-)

9. Ja zapisałam małego do dr łasowskiej na Zamenhofa... na razie babeczka mi się podoba.
    Do Sikory to ja jeszcze chodziłam :p Kobita jakoś taka rozlazła ale nigdy nie było problemów ze skierowaniem czy też szukaniem dokładnych przyczyn mojej choroby....
    Sędziakowa na wszysynskiego też była moim pediatrą :p:p ( nie jestem zbyt stara :p to dlatego) i też pamiętam że nie było z nią problemów.

10. reklama
  11. Skorupka84

Skorupka84 Fanka BB :)

Dziewczyny a wiecie moze jacy pediatrzy przyjmuja na Anny Jagielonki??

12. elusl

elusl Fanka BB :)

my także synka zapisaliśmy (z polecenia) do dr Łasowskiej w poradni dziecięcej na Zamenhofa - jutro przed nami pierwsza wizyta:-) na początku chcieliśmy i próbowaliśmy małego zapisać do dr Ireny Kasprowiak w poliklinice, ale niestety, do niej się dostać to graniczy z cudem...

Poleć forum