reklama

Dobry termometr

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez sunajka897, 12 Luty 2013.

1. sunajka897

sunajka897 Fanka BB :)

Witam was drogie Mamy.
    Czy któraś z was mogłaby podzielić się opiniami na temat termometrów?
    Ja osobiście nie znalazłam idealnego.
    W sierpniu zeszłego roku kupiłam termometr Baby Ono i szlak mnie trafia.
    Normalna temperatura dla tego termometru to 35.4 stopni.
    Jak mała ma gorączkę 39 stopni to on wskazuje 37 stopni.
    Oddałam go do reklamacji a oni odpisali iż wszystko jest ok. Dziś go odebrałam i mierzę a on znów tak samo wskazuje.:wściekła/y:
    Stąd moja prośba czy ktoś mógłby polecić naprawdę dobry sprawdzony elektroniczny termometr?

2. justi82

justi82 Kubusiowa mama

My posiadamy termometr do ucha Braun. I jak młody jest chory to korzystamy z dwóch- brauna i baby ono. Braun pokazuje 37stopni i już wiemy że trzeba odjąć te 4 kreski. Natomiast tak średnio go polecam, dlatego że jak syn miał około 1,5-2 lat nie dawał sobie za żadne skarby włożyć go do ucha.

3. reklama
  4. Iloona

Iloona Zaangażowana w BB

Ja rownież mam Brauna do ucha i baaardzo polecam! Wygodny i szybko mierzy temperaturę. Z tym ze trzeba "sie go nauczyć" :) trzeba odpowiednio wkładać końcówkę do uszka. Bo jak sie włoży za mocno to temp jest wyższa, i zazwyczaj różna w dwóch uszach. Na początku sie na niego wkurzalam ale jak sie nauczyłam go obsługiwać to dla mnie jest niezastąpiony.

5. Stokrotka84

Stokrotka84 Początkująca w BB

Ja mam termometr bezdotykowy MicroLife i jest naprawdę godny polecenia.

6. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

7. umi2

umi2 Fanka BB :)

Ja na poczatku używałam termometru do ucha, jak chciałam zweryfikować temperaturę to sprawdzałam zwykłym, ale rozbieżności zbyt dużej nie było co najwyżej 0,2-0,3 stopnia. Wszystko zależało od tego do którego miejsca w uszku udalo sie ten termometr przystawić.

Co do temperatury 35,4 sprawdź jeśli możesz zwykłym termometrem. Ja mam genetycznie wpisana temperaturę 35,8 i przy niej czuje sie najlepiej, tak samo ma mój syn i moja mama. Natomiast przy temperaturze 36,6 syn zaczyna miec reakcje jak przy temperaturze 37 z kawałkiem, ja z resztą podobnie mam:sorry2:, a ja ostatnio przy 36,8 mialam dreszcze i czułam sie jakbym miała Bóg wie jaką gorączkę:sorry2:

8. niedobrasek

niedobrasek Początkująca w BB

znam termometr microlife - u zdrowej osoby potrafił pokazać 35 stopni. Najbardziej dokładne są jednak te starego typu.

Poleć forum