reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Dobry termometr

sunajka897

Fanka BB :)
Miasto
się biorą dzieci
Rozwiązania
0
Witam was drogie Mamy.
Czy któraś z was mogłaby podzielić się opiniami na temat termometrów?
Ja osobiście nie znalazłam idealnego.
W sierpniu zeszłego roku kupiłam termometr Baby Ono i szlak mnie trafia.
Normalna temperatura dla tego termometru to 35.4 stopni.
Jak mała ma gorączkę 39 stopni to on wskazuje 37 stopni.
Oddałam go do reklamacji a oni odpisali iż wszystko jest ok. Dziś go odebrałam i mierzę a on znów tak samo wskazuje.:wściekła/y:
Stąd moja prośba czy ktoś mógłby polecić naprawdę dobry sprawdzony elektroniczny termometr?

reklama

justi82

Kubusiowa mama
Rozwiązania
0
My posiadamy termometr do ucha Braun. I jak młody jest chory to korzystamy z dwóch- brauna i baby ono. Braun pokazuje 37stopni i już wiemy że trzeba odjąć te 4 kreski. Natomiast tak średnio go polecam, dlatego że jak syn miał około 1,5-2 lat nie dawał sobie za żadne skarby włożyć go do ucha.

Iloona

Aktywna w BB
Miasto
Sztokholm
Rozwiązania
0
Ja rownież mam Brauna do ucha i baaardzo polecam! Wygodny i szybko mierzy temperaturę. Z tym ze trzeba "sie go nauczyć" :) trzeba odpowiednio wkładać końcówkę do uszka. Bo jak sie włoży za mocno to temp jest wyższa, i zazwyczaj różna w dwóch uszach. Na początku sie na niego wkurzalam ale jak sie nauczyłam go obsługiwać to dla mnie jest niezastąpiony.

umi2

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja na poczatku używałam termometru do ucha, jak chciałam zweryfikować temperaturę to sprawdzałam zwykłym, ale rozbieżności zbyt dużej nie było co najwyżej 0,2-0,3 stopnia. Wszystko zależało od tego do którego miejsca w uszku udalo sie ten termometr przystawić.

Co do temperatury 35,4 sprawdź jeśli możesz zwykłym termometrem. Ja mam genetycznie wpisana temperaturę 35,8 i przy niej czuje sie najlepiej, tak samo ma mój syn i moja mama. Natomiast przy temperaturze 36,6 syn zaczyna miec reakcje jak przy temperaturze 37 z kawałkiem, ja z resztą podobnie mam:sorry2:, a ja ostatnio przy 36,8 mialam dreszcze i czułam sie jakbym miała Bóg wie jaką gorączkę:sorry2:

Rozwiązania
0
znam termometr microlife - u zdrowej osoby potrafił pokazać 35 stopni. Najbardziej dokładne są jednak te starego typu.

Rozwiązania
0
Bardzo dobra opcja w przypadku dziecka to termometr Fast Temp, który działa bezdotykowo, można będzie szybko dokonać pomiaru, dodatkowo pomiar bardzo dokładny. Sprzęt jest prosty w obsłudze, na pewno będziecie zadowoleni.

reklama
reklama
Do góry