reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez Wiolcia_6, 14 Kwiecień 2011.

1. Wiolcia_6

Wiolcia_6 Grudniówka 2010 :)

Jak dobrać do siebie dodatki? Gdzie kupić ciekawą biżuterię? A może macie propozycję jak można zrobić kolczyki czy naszyjnik? Jakie buty wam sie podobają i do jakiej kreacji je zakładacie? A może macie jakiś strój, do którego nie umiecie dobrać dodatków?
    Temat rzeka;-) Piszcie dziewczyny bo jest o czym:tak:

2. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Wiolcia całus dla Ciebie.Ach kolczyki...i Korale..Uwielbiam!!!! Sama robie kolczyki. Nawet najbardzij ponury strój można ożywić dodatkami a ta sama kieccka może być "ró zna" w zależności od dodatków.

3. reklama
  4. buzc13

buzc13 Fanka BB :)

ja to chyba kobietą siebie nazwać nie mogę....z dodatków to tylko pasek zwykły czarny, kolczyki zwykłe kólki czarne w uszach i nad wargą, torebki to mam tylko 2, ale za to butów ma trochę!!! Ale raczej sportowe: moje ulubione szare, skórzane trampki, pasują do jeansów i do spodenek latem ;p No i oczywiście nieśmiertelne baletki, które pasują chyba do wszystkiego! Zwykłe czarne baletki. No i zgadzam się z Bodzinką dodatki ożywią i zmienią każdą kreację.

5. Elena

Elena Grudniówka 2010

Bodzinka to proszę wstaw trochę zdjęć to jeśli sprzedajesz to bym kupila jakieś kolczyki.

6. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Bodzinka, przyłączam się do prośby Eleny :) Wstaw jakieś zdjęcia :)

Ja z dodatków uwielbiam kolczyki i torebki. Kolczyki koniecznie długie - inaczej nie widać ich spod włosów ;)
    Torebki fajne kiedyś znalazłam tu na forum - ręczna robota: https://picasaweb.google.com/kolorynka/TorbyTorebkiTorebeczki02#
    A z kolczyków strasznie mi się podobają duże kółka (takie sfalowane lekko) firmy Kokobi - ale tak już drugi rok ta moja miłość do tych kolczyków trwa i jeszcze się nie zdecydowałam na kupno ;) Kiedyś tylko koleżance je kupiłam na prezent - na żywo są jeszcze ładniejsze :)

A w ogóle to można tu wklejać linki? Chyba można, no bo jak inaczej pokazać, o czym się mówi :)

7. cristalrose

cristalrose Fanka BB :)

Te torebki, to mi się z Wylęgarnią kojarzą....
    Temat rzeka, faktycznie;-) Cóż, ja nie popiszę się oryginalnością, bo też uwielbiam kolczyki (posiadam 86 par :szok:, używam ze 40), część zrobiłam nawet sama :-), mam kilka fajnych egzemplarzy z wylęgarni, zwłaszcza zielone witrażowe, tzn jeden, bo drugi zgubiłam na baletach w Szczecinie, nad czym ubolewam:-(
    ...torebki, to już raczej uzależnienie. W sumie nie mam ich gdzie trzymać, tzn, gdyby doszła kolejna, bo zajmują bieliźniany kosz wiklinowy i 2 gigantyczne pudła...Części bym się mogła pozbyć, bo już mi się nie podobają, zostawiłabym sobie z 10 ulubionych, ale nie mogę się zebrać, żeby je wystawić na all.

Z doborem dodatków akurat nie mam problemu, jestem minimalistką, zazwyczaj ograniczam się do kolczyków, zwłaszcza jak są duże. A że noszę się na czarno, jeden kolorowy bądź srebrny dodatek wystarczy (wg mnie). Ewentualnie dodatkowo pasująca apaszka/szal, zależy od okazji. Pierścionków i bransoletek na co dzień nie noszę, bo pracuję w rękawiczkach.
    Zgadzam się z Bodzią - wystarczy mała czarna i przy pomocy dodatków można z niej wyczarować 5 strojów na różne okazje, tak, że facet nie zorientuje się, że to ta sama kiecka :-D

8. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Fajna ta Wylęgarnia :) Nie słyszałam o tym.
    Cristal, co będziesz wrzucać na Allegro. Zrób zdjęcie i pokaż koleżankom z forum - ja już mówię, że na pewno coś od Ciebie odkupię ;)

9. cristalrose

Pomyślę;-)
    Co do torebek, to mam ze 3 takie, które miałam w ręku może 2 razy. I takie które "katuję" non stop - tych nie oddam:-)

10. reklama
  11. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Zamówiłam właśnie jedną torebkę z tego linka, który wrzuciłam :) No i zobaczymy. Na razie na prezent, ale dla siebie też mam kilka upatrzonych, więc w razie czego po świętach zrobię napad na bank ;)

12. cristalrose

Poleć forum