reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

anirak84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Październik 2014
Postów
1 254
Cześć Mamusie,
U mnie 12 tydzień 4 dzień. Po długim czasie, kiedy nic nie mogłam jeść wreszcie przyszedł apetyt (może nie jakiś wilczy,ale taki akurat). Skończyły się mdłości:) Ten wspaniały stan mam już chyba od tygodnia. No i przytyłam - na chwilę obecną od wagi wyjściowej sprzed ciąży to 600 g. A jak tam u Was? Macie apetyt? Macie już dodatkowe kilogramy?
Powiem Wam, że zawsze myślałam, że jak będę w ciąży to będę pochłaniała słodycze (przed ciążą to była moja miłość), a tu wielkie zaskoczenie, bo mam na nie ochotę niezwykle rzadko - jem coś słodkiego może raz na tydzień i zazwyczaj jest to batonik Bajeczny i jeden w zupełności mi wystarcza:) Za to mogę jeść i jeść warzywa - także moim rytuałem stała się wizyta na bazarku i wybieranie - ogórków, sałaty, rzodkiewek itp. Nie powiem, żeby mnie to martwiło, bo staram się trzymać zasady, aby jeść zdrowo i mądrze - zobaczymy jak będzie dalej:) A na co Wy macie smak?

Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Ja właśnie wróciłam do wagi sprzed ciąży :D chwilowo. Najpierw przytyłam 2 kg, potem schudłam 3 kg a teraz mam 1 na plusie. I też mnie odrzuciło od słodkiego :D za to mogę kilogramami (nie przesadzam) jeść czerwone winogrono.
 
u mnie 2 kg na plusie, ale w poprzedniej ciazy do tej pory bylam na zero i cos mi sie wydaje ze zaraz zacznie sie jazda i ostre tycie jak poprzednio, wiec bedzie co bedzie, trudno
 
u mnie +2kg. I tak się dziwię, że tak mało przy tym co od początku ciąży jem. Apetyt mi dopisuje, teraz już może trochę mniej, ale pochałaniałam więcej niż mój mąż (a on dużo potrafił zjeść). W poprzedniej ciąży przytyłam 13kg.
 
U mnie niecały 1kg na plusie w porównaniu do tego co było przed ciążą ale na początku schudłam 1kg od rzyganka czyli mam prawie 2kg na +. Jem właściwie prawie tak samo.
 
reklama
Do góry