reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dofinansowanie do żłobka na stażu

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
Może któraś mama miała podobna sytuację. Czy jest jakieś dofinansowanie do żłobka jeśli podejmę staż? Coś o tym słyszałam ale podobno te dofinansowanie jest tylko wtedy kiedy dziecko się zapisuje w tym samym czasie do żłobka co podejmuje staż. Może któraś mama miała podobna sytuację i podpowie czy dostanę te dofinansowanie jeżeli dziecko juz pol roku przed moim stażem chodzi do żłobka?
 
reklama
Dowiedz się najlepiej u źródła:
Wydaje mi się, że nie ma znaczenia kiedy dziecko poszło do złobka.
 
Hej , nie znalazłam osobnego postu więc zapytam tutaj.Czy któraś z Was nie dostała jeszcze wyrównania od stycznia ? Chodzi o dofinansowanie do żłobka.Zlozylam wniosek 1 kwietnia i do tej pory cisza , kontakt z Zusem mega ograniczony.
 
Do góry