reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dokąd w upał z dzieckeim???

Edzia26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Lipiec 2010
Postów
159
Miasto
Wrocław/ kotlina kłodzka
Ja wczoraj byłam za Aqua Parkiem na wzgórzu Andersa.Wziełam mały basenik 2 butle 5 l i nalałam do baseniku. Zuzia szalała sobie po trawce a ja z siostra się opalałam.Tylko wiaterek troszke tam zawiewa.Do Aqua Parku na cały dzień trochę drogo!!!A tak to nie wiem gdzie jeszcze można pojechać....w niedziele byłam w Ozorkowicach na takiech agroturystyce na takim stawie jakby.nawet tam oki.
 
reklama
Ja wczoraj byłam za Aqua Parkiem na wzgórzu Andersa.Wziełam mały basenik 2 butle 5 l i nalałam do baseniku. Zuzia szalała sobie po trawce a ja z siostra się opalałam.Tylko wiaterek troszke tam zawiewa.Do Aqua Parku na cały dzień trochę drogo!!!A tak to nie wiem gdzie jeszcze można pojechać....w niedziele byłam w Ozorkowicach na takiech agroturystyce na takim stawie jakby.nawet tam oki.

Wiesz co mogę Ci polecic Sułów jest super, jeżeli lubicie wędkować:)
Ligota Trzebnicka super staw w lesie;)
Czeszów....
Pruszowice tylko ze drogo i nie mozna swojego picia i chyba jedzenia miec;\)
 
ja z moim jak jestem u tesciow to chodze na dzialke, zakupilam mu basen na allegro taki z bajerami jakis z palemka, nalewa niewiele wody i maly sie tapla, ma swietna zabawe :) moze Wy tez macie dzialke? W miescie ciezko, chyba, ze basen, ale wiadomo, ze na basenie duzo ludzi...
 
Ja ogólnie kocham Kafe Plaża i jestem tam non stop ;) a panie obsługujące są bardzo tolerancyjne i właściwie przyniesienie dla dziecka basenika to na pewno nie byłby problem :D problemem byłyby inne dzieci, które by się rwały do baseniku ;D
 
reklama
zapraszam do siebie na ogród;)
Domek piaskownica 2 abseny i trampolina;)Ale Gaja by miała radoche;)
 
Do góry