reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

W sumie to ciesze sie ,ze moj maz na tyle potrafi utrzymac rodzine,ze ja nie musze sobie zyl wypruwac by miec co do garnka wlozyc :tak:
Gorzej gdybym trafila na takiego co to by nie umial..:dry:
I wtedy bym musiala roboty szukac.
Dla mnie to,ze nie musze pracowac to luksus ;-)
Ja bym z checia otworzyla jakas swoja dzialalnosc.....np. solarium albo cos w tym stylu.Tam sie czlowiek nie narobi i sam dla siebie szefem...

Moja mala sie budzi co dwie godziny a ja jeszcze siedze...niezle co?
Ale meza mam ciagle w domu on tez moze wstac....ja dzisiaj spie w goscinnym a on z mala w sypialni.Bo juz padam ...i z tego zmeczenia tu siedze:-D
Powaznie....bo nie moge zasnac.
A i tak spanie w innym pokoju malo mi daje....bo i tak slysze mala jak sie w nocy budzi.
Nie chce miec wiecej dzieci:no:
 
reklama
hmmm mój też na tyle zarabia ze zyjemy w miare, bo zawsze ktoś ma lepiej, ale w Polsce niestety nie wyrobisz lat do emerytury to ciezka sprawa, a 2 pensja zawsze się przyda
ja nie musze nie wiadomo az jak bardzo pracować, bo np. nie mamy na jedzenie czy opłaty, w sumie ja moim stazem wiele nie wnosze kasy:-D do budżetu domowego

Jolka jak Milenka daje mi w kość to też mówie, że nie chce dzieci wiecej hehe
a tak naprawde jeszcze jedno chce, ale nie teraz z 2-3 lata? zobaczymy
 
Jolka jak tam dom??? kupujecie? widze że wy juz na stałe wyemigrowaliście
dobrze że nie musisz pracować zwróciwszy uwage na fakt że pracowałaś tam fizycznie jakiś czas

ja też nie muszę pracować i patrząc na polską rzeczywistość to troche bez sensu bo jak mam iść do pracy i zarobić tysiaka a opiekunce oddać z 700 to dla mnie to bezsens:confused:
oj ja przez pierwszy rok tez uwarzałam że nie chce miec wiecej dzieci ale teraz z biegiem czasu jak starszy się robi......:dry: ale to już nie w PL bo tu to perspektyw żadnych

a ja dziś spokój tata od rana na rybach;-) więc kawusia przed kompem
 
No mamoczasrusia my bysmy brali...ale sa jeszcze jedni chetni:dry:
I teraz to decyzja nalezy do banku...mamy szans 50 %
Czekamy na decyzje czy nam przyznaja kredyt czy tamtym...kto jest bardziej wyplacalny...:dry:
Troche sie zdolowalam:-(bo ...nie wiem...staram sie myslec pozytywnie i juz sobie wyobrazam,ze tam mieszkam...ale z drugiej strony jestem tez realistka...my jestesmy tu obcokrajowcy i maz tez nie ma stalej posady tylko jest samozatrudniony.Coz...zdrowaski bede odmawiac:-D Jak trwoga to do Boga;-)

My mamy winko i posiedzimy sobie troche,wypijemy po lampeczce.;-)
Sniegiem nas zasypalo...na spacerze dzisiaj nie bylam bo nie dalo rady...
Ide do meza...bo znowu krzywo patrzy,ze usiadlam do kompa na chwile...ach te chlopy:shocked2:
 
Czesc dziewczynki.
Jak juz znalazłam chwile i moc zeby trochę popisać to nie mam dzisiaj za bardzo nastroju.
Moja bratowa poroniła wczoraj w nocy:-( i ciągle o niej myśle i o jaj aniołku.
A za bardzo nie mam sie komu wygadać. Mimo że mieszkam w swoim miescie to kolezanki sie porozjezdzały. Jestem mega samotna. Pomijajac meza który oglada sobie film. Ale faceci nie czują tego tak jak my.

Jestemjolka moja majeczka tez miała okres ze sie zaczeła budzic w nocy a teraz ładnie przesypia cała sama i rano wstaje zadowolona. Trzymam kciuki zto zeby i twoja córcia tez spała :tak: no i za kupno domu.

pozdrawiam, spijcie dobrze
 
Winko wypite ale nie moglam sie powstrzymac by tu jeszcze nie zajzec( a pozniej za dnia chodze polzywa:dry:)
Misia Twoja bratowa poronila i tak..przykre to...a z kolei moja siostra jest w ciazy a nie chce tej ciazy i ma wielkiego dola...tak to jest,jedne kobiety rozpaczaja po stracie a inne chca tej straty...bo moja siostra jest po zabiegu skrocenia szyjki macicy(na cytologii wyszedl stan przedrakowy..)i niewiadmo czy ciaze donosi.A nie chce nastepnego dziecka bo ma juz 3 ...w tym mala 2,5 letnia Julie,ktora dala jej tak w kosc,ze dziewczyna ma dosc.
I to naprawde w kosc...dla mojej siostry to,ze moja sie budzi co 2 godziny to NIC...bo jej mala darla sie cala noc i pol dnia...i drze sie po dzis dzien.
A na dodatek jest sama bo maz pracuje w Anglii i zjezdza raz na 3 miesiace.

Zastanawialysmy sie razem z siostra dlaczego jej mala jest taka ryczaca...to wczesniak z 34 tygodnia i z cesarki...jezdzila po lekarzach i szukala pomocy bo naprawde nie wyrabiala(kto wyrobi spiac 3 h/dobe i majac jeszcze dwojke starszych dzieci)ale lekarze rozkladali rece...

Misia My bralismy slub 6 pazdziernika 2007 :-)
A od naszego poznania sie 4 maja minie 7 lat ;-)
Ponoc...jak sie wytrzyma ze soba pierwsze 7 lat to potem juz z gorki :-)
 
hey laski wysłałam pierwszą turę na prywatne wiadomości link do mojej nk

:-)

sorka, że się nie udzielam ale czasu brak;-)
 
reklama
Do góry