reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolega mi samotnosc

cześć
ja już z 2 tyg po stażu, ale dalej na nic nie mam czasu, choć dzisiaj was podczyałam:happy2:

misia gratuluje tych 7 kg:tak:ja po ciąży w 8 mcy zwaliłam 30 kg, z 84 kg na 54kg na 172 cm, później niestety przybylo te 4-5 kg i tak waże ok 59 kg i jakoś nie mogę się zmobilizować:no:

a u mnie z nowości to szukam pracy w zawodzie czyli w szkole, już z 50 podań wysłałam, będzie ciężka przeprawa
 
reklama
cześć dziewczyny!
trochę zaniedbałam Was, ale poprawie się
Czas w domu tak szybko mi leci, wogóle nie odczuwam nudy, zawsze coś do zrobienia jest
co u Was, widze, że też za wiele się tu nie udzielacie?
 
Cze dziewczęta :)

Miałam ostatnio troche spraw które nie należały do najprzyjemniejszych. Zmarła moja Babunia (dzień przed pierwsza rocznia smierci mojej drugiej babci). I nie wiem jak bym to przeżyła gdyby nie moja kochana córeczka.
Jest taka pocieszna. W dzien pogrzebu przytuliła mnie pogłaskała po głowie i powiedziała "cacy" a przeciez jest za mała żeby to zrozumieć.
Od wczoraj samodzielnie sie porusza :) Jestem z niej taka dumna.

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie
 
Misia wyrazy wspólczucia ja straciłam ukochana babunie 4 lata temu a ciągle tak mi jej brakuje wiem co czujesz wiec bardzooo współczuje i tulam w te dni

kurcze i jak tu życzyc sto lat dla małej hmmm

asset.php
Zobacz załącznik 238545
 
Hej,nie wiem dziewczyny co czujecie po stracie babc bo mi jeszcze nikt nie umarl... no,mam 26 lat a jeszcze nie stracilam nikogo waznego,to nadal przedemna,tylko ja akurat za babcia czy dziadkiem plakac nie bede bo ich nawet nie znam....zazdroszcze wszystkim,ktorzy mieli dobry kontakt z dziadkami bo ja takiego kontaktu nie mialam..moja babcia od strony mamy zmarla jak mnie jeszcze na swiecie nie bylo i to samo z dziadkiem od strony taty...a babcia i dziadek,ktorzy pozostali to w ogole wnukami sie nie interesowali...a babcia od strony taty to wyjatkowo zla kobieta.

A tak poza tym...u mnie jak to u mnie bo jak moze byc majac 8 miesieczne dziecko??;-)Kazdy dzien wyglada tak samo..wiec w sumie to nawet nie ma o czym pisac...:-p
 
reklama
Witajcie dziewczyny

Jestem Jolka zawsze jest coś o czym można napisać :pP
nowe umiejętności dziecka :p itp

misia jak sie czujesz?? co tam

mamaczarusia gdzie sie podziewasz???


 
Do góry