reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Dziewczyny, Mamuśki- może tak miałyście lub macie.
Kolana mi siadają, każde przykucnięcie czy wstanie z kolan powoduje ból kolan, do tego problem z łekotką mam (stara kontuzja)
Może macie jakiś "domowy" sposób na złagodzenie tych dolegliwości, przed ciążą łykałam olej z rekina czy coś w tym stylu więc trochę "smarowidła" w kolanach było, no ale teraz nie wiem:confused:
Z dnia na dzień jest koszmarniej:baffled: przecież nie będę tylko siedziała czy leżała.

enka75 niestety mam ten sam problem... ale trudno go nie miec skoro mam juz 27kg na plusie....wkoncu kolana tez maja swoje granice wytrzymalosci;-)
Ja stosuje takie opaski sciagajace dla sportowcow i sytaram sie nie kucac bo pozniej bardzo trudno jest sie podniesc. Raczej odradzam masci...mysle ze moga przenikac do lozyska ( ale pewna nie jestem);-)
 
reklama
Dziekuję Dziewczyny za porady- czasami czuję się jak bym miała 100 lat z tymi kolanami :-)
a co do zgagi to mnie od czasu do czasu męczy teraz trochę mniej bo i odrobinę brzuch opadł więc już tak nie uciska. Natomiast jeśli chodzi o styl chodzenia to wyglądam zabawnie, jak pingwinica :-D kołyszę się i chodzę na rozszerzonych nogach hahaha sama gracja i wdzięk
 
Do góry