reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
Zielonej to ja nie lubie...ble;/ I to w ogole tak mam ze jak na czczo wypije herbate nie wazne czy czarna czy zielona, czy jakas inna to od razu wymiotuje....wiec u mnie herbatka to tylko po południu najlepiej z cytrynką i słodka:)
Syropki sobie dziś zakupię nigdy ich nie próbowałam, może pomogą:)
A i jeszcze jedno wczoraj na swojej czerwonej herbacie puerh wyczytałam ze nie jest zalecana w ciąży to tak gdyby którąś kusiło, lepiej nie pić.....
 
Eh no a ja to mam za dnia bóle głowy, rano wymiotuje, potem lekkie mdłości. Spać to idę o 21 :/ . A w nocy najgorzej, co godzinę idę sikać, ale wcale nie sikam dużo tylko mnie tak coś uciska na pęcherz. Koszmarem będzie dla mnie oddanie moczu do analizy, jak ja co chwilę siku. Pewnie zrobię tak jak ostatnio obudzę się koło 4 i będę trzymać siusiu.... eh :( ja to mam z tym sikaniem.
A i jeszcze zaparcia :/ i wzdęcia..... :angry:
 
:) Paluszek, to ja gin zapytam i o czerwoną. Osobiście jej nie cierpię, nigdy do smaku sie nie przyzwyczaiłam. A znowu zielona uwielbiam, mogłabym pić litrami :) Aczkolwiek teraz odrzuciło mnie od zielonej Teekanne takiej Zen coś tam. Jeśli piję zieloną, to najtańszą z reala lub biedronki, dobrej jakościowo pić nie mogę, zemdliło mnie ostatnio.

Mnie dziś od obudzenie mdliło, gorąca woda z imbirem nie pomogła, niestety. Lepiej mi teraz jak zjadłam śniadanie i popiłam owocowa herbatą z wkrojonym imbirem.
 
Ja na mdłości jadłam i piłam jogurty... ale już przestały mi pomagać :-(
Wczoraj zaliczyłam kolejne żyganko byle do 13 tygodnia i powinno być lepiej ;-)

Co do zaparć to ich nie mam. Za to czasem jak coś wypiję lub zjem to czuję jakby mnie piekło coś w brzuchu (taka jakby zgaga), ale zaraz przechodzi, ma któraś z Was tak? No i często mam zgagę w przełyku... W późniejszym etapie ciąży jak występuję to podobno dziecku włoski rosną :-)
 
Ostatnia edycja:
a mam pytanko czy jak robicie się głodne to też wam się zbiera na wymioty? Ja muszę mieć cały czas coś do jedzenia bo jak mnie głód zaskoczy gdzieś w drodze(a często mi się to zdarza) to naprawdę ciężko jest mi się powstrzymać:(
 
mama2006 : nom trochę to uciążliwe zwłaszcza że na dojazd do pracy tracę 2h...a co najchętniej jesz? ja mogłabym jeść tylko sałatki co wcześniej wręcz przeciwnie tylko mięso;)
 
reklama
Emiś- tak, też tak mam. Czytałam, że właśnie mdłości pojawiają się wtedy kiedy mamy pusty żołądek- dlatego najczęściej są rano. U mnie się nie sprawdza i mam tylko wieczorem :-)
 
Do góry