reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe

Dołączył(a)
4 Sierpień 2014
Postów
2
Witam:)

Czy ktoras z was doswiadczyla bolow kolkowych w ciazy? Od pewnego czasu mam tak jakby kolke po prawej str ponizej pepka. Sa to bole okresowe i do wytrzymania... takie chwilowe klucie.
 
reklama
Zdarzyło mi się może ze dwa razy.. mówiłaś o tym swojemu lekarzowi?

Ja się zastanawiam jakie objawy teraz będą w II trymestrze? Mnie zostało parę dolegliwości z pierwszego.. choć nie powinno tak chyba być.. choć najważniejsze, że przestały boleć (.)(.)

aaa i cera.. no u mnie to po prostu tragedia.. wyglądam jak biedronka cała w czerwone kropki, macie tak? Poradziłyście sobie z tym jakoś?
 
Zdarzyło mi się może ze dwa razy.. mówiłaś o tym swojemu lekarzowi?

Ja się zastanawiam jakie objawy teraz będą w II trymestrze? Mnie zostało parę dolegliwości z pierwszego.. choć nie powinno tak chyba być.. choć najważniejsze, że przestały boleć (.)(.)

aaa i cera.. no u mnie to po prostu tragedia.. wyglądam jak biedronka cała w czerwone kropki, macie tak? Poradziłyście sobie z tym jakoś?

Mnie (.)(.) też przestały boleć z czego najbardziej cieszy się mój małżonek :-D
Co do cery to u mnie od czasu do czasu coś tam wyskoczy, ale to pojedyncze sztuki także tragedii nie ma ;-)
 
U mnie cera i (.)(.) dokładnie jak wyżej:) dolegliwości z I trymestru mineły wszystkie, teraz jedynie mam problem z bólem w dole pleców.

PLECY!! u mnie to jakiś koszmar. Wystarczy, że przez chwilę jestem pochylona i później przez 3 godziny nie mogę dojść do siebie. Ani chodzić ani się wyprostować. Po prostu masakra :szok:
 
U mnie też na szczęście minęły już mdłości i poranne wymioty, ale teraz często boli mnie głowa i plecy :wściekła/y:
Czasami mam problemy z zaśnięciem albo budzę się o 3 w nocy i kręcę się do 5. Katastrofa!
 
kurcze w piątek wieczorem miałam helikopter w głowie, i tak dziwnie się czułam, i dziś znów w podobnych godzinach złapały mnie jakieś zawroty, siedze grzecznie na kanapie a mi się kreci.

też tak macie?
 
Ladyli mi dziś się ciemno zrobiło przed oczami ale to jednorazowo, połóż się może i nogi trochę wyżej niż głowa
 
reklama
Mi powoli przechodzi krwawienie z nosa i (.)(.) przestały boleć więc super ale za to cera bez szału, bóle pleców i dziś miałam straszny helikopter w głowie dobrze, że byłam z koleżanką... ahh do dolegliwości bym dodała jeszcze głód, ciągle jestem głodna, brzuch pełen już miejsca więcej nie ma, a mi 30min po jedzeniu żołądek wywraca się do góry nogami :/
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry