reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Czesc kobietki :-) Mam do was pytanie.Jestem na poczatku ciazy,jest to ok 5-6 tydz i wizyte mam za dwa tygodnie.Czy wu tez tak mialyscie ze kół was lewy bok od zebra do biodra?Ja ogolnie bardzo zle znosze ciaze,w ostatniej przez cale 9 mies bolal mnie brzuch jak na okres(i do tego macica).Lekarz powiedzial ze to normalne,ze z kazda kolejna ciaza bedzie coraz gorzej!
 
reklama
No nie wiem czy każda kolejna ciąża coraz gorzej. Wg mojego doświadczenia ta druga ciąża łatwiejsza pod względem porodu. W pierwszej i w drugiej tak samo dużo wymiotowałam, więcej strachu zdecydowanie w drugiej. Jedno co mogę powiedzieć to dłużej do siebie "dochodziłam" teraz. cóż człowiek starszy ... Różnica 12 lat. Córkę rodziłam 7 h, siłami natury, waga 3100, syna 2 h, waga 4120 też sn.
 
A miala pani jakies inne dolegliwosci niz wymioty?Mi gin tlumaczyl,ze bedzie coraz gorzej jesli chodzi o samopoczucie.Co do porodu ze kazdy kolejny jest latwiejszy to bzdura.pierwszy syn 37 h,corka 5 h i syn 18h wszyscy sn.
 
U mnie druga ciaza to byla tragedia jesli chodzi o samopoczucie-wymioty przez cala ciaze. Najciezsze miesiace w zyciu to byly.
 
Moja druga ciaza zdecydowanie gorsza niz druga. Wymioty ogromne nic nie przyjmowalam przez pierwsze 3 miesiace wszystko zwracalam. Reszte ciazy tez zdarzylo mi sie zwymiotowac jak nie to mdlilo.kregoslup tez czasami bolal gdzie w pierwszej wcale. Ogromne bole w pachwinach i biodrach. I dwa razy chora.
 
Do góry