reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości i porady kwietniowych mam

Urosept też raczej bez obaw można łykać, ja zapalenia nie mam, bakterii też nie ale jakieś kilka leukocytów nie wiadomo skąd się pojawia w moczu także przepisał mi profilaktycznie:tak:
 
reklama
a u mnie sie zaczely :
- zgaga, masakra juz mleko minie pomaga :-(
- zaparcia.... o nich musze poczytac bo z wiki nie mialam tego problemu.... a teraz chodze napompowana jak balon, brzuch mnie boli i przez to sie zle czuje.... :-(
tyle marudzenia a tu jeszcze polowy nie ma !!!! :baffled::oo:
 
Polecam pić codzień rano do śniadania Anatol kawę zbozową mi pomaga :)
Jeśli chodzi o zgagę to nigdy nie miałam ale wiem że rennie można brać
 
oj tak :tak:, zaparcia :-( ja laktuloze popijam w krytyczne dni jak juz mam uczucie że mi się więcej nie zmieści...a dzis pierwszy raz kawę sobie wypiłam zobaczymy cyz pomoże, dla mnie to nowość i masakra w jednym a jeszcze żelaza nie biorę.
 
reklama
lekarz powiedział że mam bakterie w moczu. ja nic nie odczuwam zero dolegliwości:szok:

Asia - bakterie w moczu mogą tez byc od zapalenia w "dziurze" wtedy trzeba jakos pobierać mocz do badania przy włożonym tamponie, wtedy mocz nei zostanie zabrudzony:-p

ja zgage moze z 2 razy miałam - w poprzedniej ciąży brałam rennie itd. ale mało to pomagało, tak samo jak migdały

zaparć póki co nie czuje - ostatnio miałam hemoroidy pod koniec - niby nie jakies strasznie duze itd. ale masakrejszyn że tak powiem:-:)-D
 
Do góry