reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości i porady kwietniowych mam

reklama
Felidae ja jakis czas temu wyczailam sok z buraka i u mojej cory dawal extra efekty. Trzesz kilka burakow na najmniejszej tarce, gotujesz, dusisz na malusienkim ogniu z pol godzinki. Mozna podlewac ciut wody zeby sie nie przypalil, no i mieszac trzeba ciągle i tak łyzka tą miazge z buraka wyciskac zeby sok sie zrobil. Pod koniec dodac troche miodu, ale to juz chyba tylko do smaku... I pic po 2 lyzki co godzine przezcaly dzien.
 
to ja robie inaczej, surowego buraka kroje w drobne kawalki, zasypuje cukrem ja osobiscie dodaje jeszcze ze 2-3 zabki czosnku i zakrywam, po godzinie juz mozna pic syropek :-) moja mala i ja pijemy przy kaszlu, rewelacja :-)
 
Felidae spróbuj 2 łyżki majeranku zalać wodą i zaparzyć. a póxniej ostudzone wypić..u nas skutkowalo na suchy kaszel prawie natychmiastowo!!

a co do soku z buraków to u mnie tesciowa dla mnie robiła jak byłam w ciaży z Filipem i po nim bardzo mi się poprawiły wyniki z krwi.
Piłam szklaneczkę dziennie
 
Nie wiem, czy był już problem (czytałam tak ogólnie i nie rzucił mi się w oko) WZDĘCIA?? Dodam, że nie mam zaparć.
 
ja mam tak ze nie przyjmuje neiktorych potraw... zjem cos a potem mecze sie caly dzien
ostatnio zrobilam kalafiorowa... mialam wzdecia okropne bole brzucha i zgage..
zgaga zaczyna dopadac mnie coraz czesciej jak i w 1 ciazy
naszczescie migdaly dzialaa cuda
 
Ladies ja już wzdęcia to po wszystkim miałam. Teraz piję koperek i jest duuuużo lepiej. Polecam, tanio i naturalnie
 
reklama
Hej kobietki, tak czułam, że pomimo tego, że posiew wyszedł czysty, to coś jest nie tak. Oprócz swędzenia pojawił się biały nalot. wygooglałam, że to grzyby. oczywiście będę jutro próbowała dostać się do lekarza, ale czy coś do tego czasu mogę używać, żeby jakoś to załagodzić? help
 
Do góry