reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Mija, ja też od urodzenia stosowałam pampersy - to nie uczulenie, tylko przez to, że pampersy tak chłoną, to są mało przewiewne i łatwiej o takie zapalenia. Tak mi mówiła doktórka.
 
reklama
Muszę sama ze sąbą pisac bo brak tutaj chętnych.
Pati miała mieć dziś szczepienie.Poszłysmy,lekarz zobaczył że byłyśmy wczoraj,powiedziałam mu o kaszle i małej nie kłóli.Powiedział że woli nie ryzykować.Wizyta następna 8.11.
 
Mija to nie jest zaden wstyd zeby facet-lekarz badal Pati, ja sama jako dorosla kobitka chodze do lekarza ginekologa i ogolnego-do FACETOW! I wiesz co Ci powiem, ze moim zdaniem sa delikatniejsi i o niebo lepsi od kobiet :tak: I bardzo odbrze znaja sie na swoejej robocie.

A co do krostek i zapalenia na pupci to my tez z tym walczylysmy, przez dwa miesiace. I tez uzywalysmy tylko PAMPERSOW, ale u nas np przeszkadzaly Pampersy rozmiart 4+ i chusteczki Dzidziuś. Gdy zmienilysmy chusteczki i Pampersy na 5 to wszystko wrocilo do normy. A kremy to faktycznie tylko przeszkadzaja w leczeniu takich spraw. Polecam make ziemniaczana i puder Alantan.
 
Luczynko my tez stusujemy pampersy 4+ i mala tez ma krosti na pupci. Nie wiem czy to zbierzność z kupkami ząbkowymi i rzeczywisćie ten rozmiar ma cos w sobie
 
Pati miała 4+ ,teraz jest na 4 .Lekarza nie spytałam,tylko pielęgniarkę i moją mamę.Wiecie my jesteśmy starszei my u lekarza oglądane to co innego.Wiem że nic jej nie zrobi,ale mam jakieś zachamowania.
 
Mija Ty wariatko!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Przeciez to jest lekarz :-D:-D:-D:-D

A na Clotrimazol Pati wcale nie jest za mala bo Oliwia miala go przepisany juz 2 miesiace temu przez dermatologa. Ale to tylko z zalecenia lekarza :tak:
 
reklama
Do góry