Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
u mnie cisza nastaje gdzies tak miedzy 19:30 a 20:30 wiec na spokojnie moge obejrzec "na wspolnej", m jak miłosc, rodzinka.pl, Dr.House, Przepis na życie,wszyscy kochają Romana, Na dobre i na złe, Teraz dochodzi top model,mam talent i wszystkie te nowe serie programów rozrywkowych
a potem kolo 22:30 padam jak mucha
teraz weszła nowa seria :-) na mtv
poza ekipą
bo to wiem na pamięć

. Tak jak gimpelka, lubię nowe programy rozrywkowe i oglądam je z ciekawości ;-)
a tak to już nie oglądam seriali... oglądałam kiedyś m jak miłość i nic więcej
must be the music jeszcze oglądam i kabarety co by się pośmiać 