reklama

Domowe mamy oglądają seriale:)

Temat na forum 'Mamy będące w domu' rozpoczęty przez gimpelka, 16 Wrzesień 2011.

1. gimpelka

gimpelka Fanka BB :)

Macie czas oglądać seriali? Albo moze macie jakies swój ulubiony program, do którego mozna zasiąść wieczorkiem kiedy robi się cisza i słychac juz tylko oddechy spiacych maluchów?

Ostatnia edycja: 16 Wrzesień 2011
  2. Liza

Liza Unconditional love... <3

O tak:) uwielbiam wieczory jak dzieci już śpią :tak: u mnie cisza nastaje gdzies tak miedzy 19:30 a 20:30 wiec na spokojnie moge obejrzec "na wspolnej", m jak miłosc, rodzinka.pl, Dr.House, Przepis na życie,wszyscy kochają Romana, Na dobre i na złe, Teraz dochodzi top model,mam talent i wszystkie te nowe serie programów rozrywkowych :tak: a potem kolo 22:30 padam jak mucha :D ;) sporo tego w sumie oglądam teraz tak patrze:D

3. reklama
  4. gimpelka

Ja z seriali ogladam tylko pierwsza miłosć, no i faktycznie hausa moze tez. Ale dawno juz nie widziałam, własciwie to nie wiem nawet kiedy teraz leci. czasem do sprzatania właczam telewizor i nie raz sie zdarza jak leci klan, kurcze nie oglądałam lata,a le jak czasem zajrze to i tak wiem o co chodzi i kto jest kim:] Nasza polska Moda na sukces. A na wspolnej tez czasem ogladne. No i Magda Gessler;]
    Szkoda ze Zone Club nie mam, tam to dopiero sa fajne rpogramy, ah i o Rozmowach w toku bym zapomniała, uwielbiam Drzyzgę.

5. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

o zapomniałam ze na wspólnej już jest :sorry:
    ja oglądam ekipę z new jersey :-p teraz weszła nowa seria :-) na mtv
    lubię te licealne ciąże oglądać
    dr, house też
    ale mój problem jest taki ze nigdy nie pamiętam co kiedy leci :sorry: poza ekipą :zawstydzona/y: bo to wiem na pamięć:zawstydzona/y:
    więc oglądam na wyrywki niestety .. jakbym miała rozpiskę i alarm w telefonie to pewnie bym sobie włączała te programy
    no i lubię z takich własnie rozrywek też te modelki czy mam talent ale również na wyrywki :-p

fajnie jakby ktoś dał namiar na takie rozrywkowe typu dawnego "agenta" albo "zagubieni" czy było też o gryupie ludzi co mieli zadania na wyspie jedzenie robali , bieganie po ogniu itp ;-)
    uwielbiam oglądać tego typu programy

no a tak to oglądam jakieś filmy na kompie albo w tv ale nie seriale...

6. gimpelka

wow agent, kto to pamieta, a program był fajny, jeden z pierwszych takich obok big brothera nie?

7. aguska2017

aguska2017 Moderator

ja lubie i zawsze oglądam pierwsza miłośc reszte to tak na wyrywki tj raz obejrze a raz nie:m jak miłość,na wspólnej,moja szokująca historia,niezwykłe przypadki medyczne,ciąża z zaskoczenia,dr House,top model,
    ostatnio oglądałam jakiś muzyczny program w weekend ale jak sie nazywa nie pamiętam:-p

8. gimpelka

Ja mam bzika na punkcie Pierwszje miłosci. Akurat Otek o 18 mije mleko, a po mleku zawsze jest zadowolony wiec sie grzecznie sam bawi. Wiec serial ogladam ze spokojem, ma mały wyczucie czasu:)

9. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Nie jestem fanką seriali ale oglądam "Na wspólnej", od samego początku :tak:. Tak jak gimpelka, lubię nowe programy rozrywkowe i oglądam je z ciekawości ;-)

10. reklama
  11. Beata1988

Beata1988 Gość

Ja oglądam chirurgów i pamiętniki wampirów, ale to nowe sezony i tylko na necie :tak: a tak to już nie oglądam seriali... oglądałam kiedyś m jak miłość i nic więcej :sorry: must be the music jeszcze oglądam i kabarety co by się pośmiać :-D

12. anka16765

anka16765 szczęśliwa mamusia

ja ogladam Na Wspólnej i M jak Miłość

Poleć forum