reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Domowy konflikt

reklama
Myśleli, że będą mieszkać z jej teściami, niestety bratowa mimo że ma swój dom nie chce się wyprowadzić, ma depresje lękową, no i się okazało, że będą dzielić wspólnie pokój z bratem który załapał konkretnie dna. Koledzy do takiego stanu doprowadzili, a ona ma termin na marca.
To faktycznie jesZcze gorsza klapa :-\

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Głównie zapach. Jest tak mocny jak dla mnie. Wiem że to trochę licho brzmi ze tak się uprzedzam Ale przeszkadza mi to w domu

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Tobie ten zapach może przeszkadzać a Twojej mamie się podobać.
To tak zwane feromony...
Nie można skreslac drugiego człowieka za rzecz na która nie ma wpływu. Twoja mama kocha tego człowieka i ma takie samo prawo do szczęścia jak Ty. To jest jej dom i może do niego zapraszać swoich gosci.
Postaw się w jej sytuacji...
Skoro ten człowiek ani Twojej mamie ani Tobie nic zlego nie robi to nie rozumiem w czym masz problem.
To tak jakby Twoja mama stwierdziła że wkurza ja głos Twojego chłopaka i ma sie wyprowadzić z domu.
Co do charakteru Twojej mamy.
Napewno bardzo się przyzwyczaiła do waszej pomocy i trudno jej będzie samej stanąć na nogi.
Radzę się wziąć w garść i wyprowadzić, niech każdy żyje swoim życiem i będzie szczęśliwy.
 
Matka tobą manipuluje jeszcze większe problemy będą gdy pojawi się dziecko. brak pogodzenia "obowiązków" wobec dziecka i mamy Cię zacznie dobijać. Sama nie zdajesz sobie sprawy w jakiej relacji jesteś z matką.
Zatarły się między wami granice matka musiała zrobić z Ciebie swoją koleżankę, przyjaciółkę - powiernicę skoro pozwalasz sobie na takie komentarze. Nie mówię, że amant mamy pięknie pachnie mydłem, ale brakuje tu równowagi i szacunku do matki.
Powinnaś zaakceptować wybór matki. No i jeszcze jedno to ty jesteś u niej w domu. A nie ona u Ciebie, a ty masz postawę roszczeniową. Obowiązkiem rodziców jest wykarmić dzieci do 18tki a potem niech radzą sobie same:-) więc pytanie kto tu komu pomaga? Ty jej ale i ona tobie.
Wyprowadzka jest nieunikniona:-) ale na dobre wam to wyjdzie. Im prędzej tym lepiej.
 
reklama
Dlatego ja zawsze uważałam że mieszkanie z teściami z którejkolwiek strony to zły pomysł. Nawet jak na początku jest miło i przyjemnie to w końcu jakis konfilkt wyniknie. Trzeba robic wszystko żeby się uniezależnić jeden od drugiego. Gdy sie wyprowadzisz matka zrozumie że powinna zmienic prace na lepiej płatną i będzie się starała poradzic sobie samej, na razie nie musi wiec po co...
 
Do góry