reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dopajanie

Martakamila2019

Początkująca w BB
Dołączył(a)
31 Sierpień 2019
Postów
21
Miasto
Nowa Sól
Część dziewczyny pochwalę się w poniedziałek 02.12 urodziłam poprzez cesarskie cięcie synka (3900 i 58) zdrowy już od dwóch dni jesteśmy w domu. Małego karmie mlekiem modyfikowanym kiedy byliśmy w szpitalu dopajalam go herbatka ale w dniu wypisu zapomniałam się dowiedzieć jaka herbatka dopajac. Jaka herbatkę polecacie ?
 
reklama
Nie dopaja się, mi tak powiedzieli ,że na takim wczesnym etapie nie ma potrzeby ,a tym bardziej herbatka,
 
Jeśli jest taka potrzeba w ogóle..no właśnie napisałam i nie wysłałam wiadomości ,przy kp nie ma potrzeby a na mm to nie wiem ,ale jeśli już ma coś pić to woda najlepsza
 
Część dziewczyny pochwalę się w poniedziałek 02.12 urodziłam poprzez cesarskie cięcie synka (3900 i 58) zdrowy już od dwóch dni jesteśmy w domu. Małego karmie mlekiem modyfikowanym kiedy byliśmy w szpitalu dopajalam go herbatka ale w dniu wypisu zapomniałam się dowiedzieć jaka herbatka dopajac. Jaka herbatkę polecacie ?
Nie dopaja sie takiego malenkiego dziecka. Ani woda, ani tym bardziej herbatka.
 
Do góry