reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dość nisko łożysko

Dolvit

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Styczeń 2020
Postów
4 090
Cześć jestem w 16+0 tyg ciąży. Dziś miałam usg i dowiedziałam się, że mam dość nisko umiejscowione łożysko i zakaz seksu. Pytanie czy ono się jeszcze podniesie? Jak byłam w 13tyg na prenatalnych dowiedziałam się że jest na przedniej ścianie i tyle... Ale nikt nic nie zakazywał.. A tu nagle dziś info, że jest nisko.. Czy jest się czym martwić?
 
reklama
Rozwiązanie
W pierwszej ciąży miałam nisko na przedniej ścianie ale pod koniec ciąży łożysko podniosło się. Stosuj się do zaleceń, oszczędzaj się, będzie dobrze ;)
Cześć jestem w 16+0 tyg ciąży. Dziś miałam usg i dowiedziałam się, że mam dość nisko umiejscowione łożysko i zakaz seksu. Pytanie czy ono się jeszcze podniesie? Jak byłam w 13tyg na prenatalnych dowiedziałam się że jest na przedniej ścianie i tyle... Ale nikt nic nie zakazywał.. A tu nagle dziś info, że jest nisko.. Czy jest się czym martwić?
łożysko spokojnie może się podnieść. Moje zaczęło się podnosić koło 20tyg ciąży. Również mam na przedniej ścianie. Zakaz seksu wynika z bardzo dużego prawdopodobieństwa plamień przy nisko umiejscowionym łożysku. Nie masz się co martwić. Nawet jeśli by się nie podniosło i było przodujące to kochana w najgorszym przypadku czeka Cię cc. nisko umiejscowione łożysko nie jest zagrożeniem dla ciąży także spokojnie :)
 
łożysko spokojnie może się podnieść. Moje zaczęło się podnosić koło 20tyg ciąży. Również mam na przedniej ścianie. Zakaz seksu wynika z bardzo dużego prawdopodobieństwa plamień przy nisko umiejscowionym łożysku. Nie masz się co martwić. Nawet jeśli by się nie podniosło i było przodujące to kochana w najgorszym przypadku czeka Cię cc. nisko umiejscowione łożysko nie jest zagrożeniem dla ciąży także spokojnie :)
Dzięki uspokoiłaś mnie bo dziś miałam wizyte na nfz, która łącznie z usg trwała może 5 min... Nic się nie dowiedziałam bo lekarzowi się SPIESZYŁO....
 
Nie dokonać, moja bratowa tez miała nisko, i skończyło się tym że nie wytrzymało i urodziła miesiąc wcześniej, i dzięki Bogu dziecko przeżyło, z Krzyśkiem trzeba uważać żeby się nie odezwalo, oczywiście jest szansa że się jeszcze podniesie ,ale jednak stosowalabym się do zaleceń
 
W pierwszej ciąży miałam nisko na przedniej ścianie ale pod koniec ciąży łożysko podniosło się. Stosuj się do zaleceń, oszczędzaj się, będzie dobrze ;)
 
Rozwiązanie
Do góry