reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dramat ze spaniem noworodka

Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi i rady byłam u trzech pediatrow!! Odpowiedź każdego po badaniach : taki typ i czekać!!! Załapałam się bo starszy synek w domu i zero czasu na cokolwiek. Przerylam Internet i znalazłam Woombie może to zabrzmi jak reklama była to nasza ostatnia deska ratunku i podziałało!!!!!! Byłam w szoku bo wcześniej patuliłam go w kocyki i cuda ale nic to nie dawało pewnie dlatego źe był za luźno owijany. Teraz śpi po 3 godziny a my zaczynamy normalnie funkcjonować. Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
Przyczyny mogą być różne inne mleko, kolka wtedy możesz podawać espumisan dla dzieci,masowanie brzuszka,herbatki koperkowe na prykanie, możesz otulić go ciepłym kocykiem tak jak rożkiem blisko otulić ja mam podwójny kocyk feretti bardzo ciepły,albo możesz spróbować z bujaczkiem,huśtawką itp no i do tego karulzela z zabawkami/projektorem dla starszych dzieci
 
Drogie Mamy,
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładowanie...</iframe>
 
Drogie Mamy,
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !!!
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładowanie...</iframe>
 
Do góry