reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

drapieżnik!!!

paaulisia20

Mamusia Juleczki 5.07.07
Miasto
lubin/sobin
Rozwiązania
0
Witam!!!

ja mam taki problem z moja 2 letnia cóeczka juz ktoras noc z kolei Julka budi sie i drapie i to az do krwi czasmi!!
najgorsze jest to ze ani zadnych oznak uczuleniowych ani nic w tym stylu.
zadnych krostek zaczerwien a drapie sie niesamowice przez co nie moze spac!!!
drapie sie wkolicach łokci paszek i pod kolankami

nie wiecie coz to moze byc?
JUtro idizemy do lekarza ale chcialabym poznac tez Wasze opinie!
dziekuje!

reklama

paaulisia20

Mamusia Juleczki 5.07.07
Miasto
lubin/sobin
Rozwiązania
0
ATAPOWE ZAPALENIE SKÓRY!
durna jestem jak but poczytam na necie :tak:

swierzb wykluczam bo nie ma widocznych rzeczy jak krostki lub inne zmiany skórne :-(

paaulisia20

Mamusia Juleczki 5.07.07
Miasto
lubin/sobin
Rozwiązania
0
U starszych dzieci AZS przekształca się w suche, zaczerwienione placki na skórze rąk, nadgarstków, łokci i kolan, pośladków, może się przenieść na całe ciało.

wiec tez odpada!

pomozcie:tak:

angelinabalerina

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moja córka ma AZS i niestety nie zawsze pojawia się wysypka :no: więc u Was też tak może być... ja często się orientuje ,że coś ją uczuliło gdy już ma podrapane nóżki bo u nas właśnie w zgięciach kolan najczęściej atakuje:-(

paaulisia20

Mamusia Juleczki 5.07.07
Miasto
lubin/sobin
Rozwiązania
0
angelina a u Twojej cóci czym to sie objaiwa? jakies krostki?
i masz jakies kremy masci??
jak to zwalczasz?

reklama

angelinabalerina

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czasami najpierw występuje wysypka ale to na ogół po środkach chemicznych, po pokarmach raczej nie ma nic ..........tylko ja po prostu skóra swędzi i tak jak piszesz potrafi drapac się do krwi.
Na ranki na ogół stosujemy elocom . Bez recepty możesz dostać hydrocortison . Na co dzień smarujemy skórę kremem emolium lub robiona na zamówienie maścią witaminową . No i staramy się unikac alergenów.:sorry:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry