reklama

drapieżnik!!!

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez paaulisia20, 1 Październik 2009.

1. paaulisia20

paaulisia20 Mamusia Juleczki 5.07.07

Witam!!!

ja mam taki problem z moja 2 letnia cóeczka juz ktoras noc z kolei Julka budi sie i drapie i to az do krwi czasmi!!
    najgorsze jest to ze ani zadnych oznak uczuleniowych ani nic w tym stylu.
    zadnych krostek zaczerwien a drapie sie niesamowice przez co nie moze spac!!!
    drapie sie wkolicach łokci paszek i pod kolankami

nie wiecie coz to moze byc?
    JUtro idizemy do lekarza ale chcialabym poznac tez Wasze opinie!
    dziekuje!

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

AZS, Swierzb?

3. reklama
  4. paaulisia20

świerzb tez widać jak jest a to AZS? CO TO JEST?

5. paaulisia20

ATAPOWE ZAPALENIE SKÓRY!
    durna jestem jak but poczytam na necie :tak:

swierzb wykluczam bo nie ma widocznych rzeczy jak krostki lub inne zmiany skórne :-(

6. paaulisia20

U starszych dzieci AZS przekształca się w suche, zaczerwienione placki na skórze rąk, nadgarstków, łokci i kolan, pośladków, może się przenieść na całe ciało.

wiec tez odpada!

pomozcie:tak:

7. angelinabalerina

angelinabalerina Fanka BB :)

Moja córka ma AZS i niestety nie zawsze pojawia się wysypka :no: więc u Was też tak może być... ja często się orientuje ,że coś ją uczuliło gdy już ma podrapane nóżki bo u nas właśnie w zgięciach kolan najczęściej atakuje:-(

8. paaulisia20

angelina a u Twojej cóci czym to sie objaiwa? jakies krostki?
    i masz jakies kremy masci??
    jak to zwalczasz?

9. angelinabalerina

angelinabalerina Fanka BB :)

Czasami najpierw występuje wysypka ale to na ogół po środkach chemicznych, po pokarmach raczej nie ma nic ..........tylko ja po prostu skóra swędzi i tak jak piszesz potrafi drapac się do krwi.
    Na ranki na ogół stosujemy elocom . Bez recepty możesz dostać hydrocortison . Na co dzień smarujemy skórę kremem emolium lub robiona na zamówienie maścią witaminową . No i staramy się unikac alergenów.:sorry:

10. reklama

Poleć forum