reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drapieżnik!!!

paaulisia20

Mamusia Juleczki 5.07.07
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2008
Postów
3 829
Miasto
lubin/sobin
Witam!!!

ja mam taki problem z moja 2 letnia cóeczka juz ktoras noc z kolei Julka budi sie i drapie i to az do krwi czasmi!!
najgorsze jest to ze ani zadnych oznak uczuleniowych ani nic w tym stylu.
zadnych krostek zaczerwien a drapie sie niesamowice przez co nie moze spac!!!
drapie sie wkolicach łokci paszek i pod kolankami

nie wiecie coz to moze byc?
JUtro idizemy do lekarza ale chcialabym poznac tez Wasze opinie!
dziekuje!
 
reklama
U starszych dzieci AZS przekształca się w suche, zaczerwienione placki na skórze rąk, nadgarstków, łokci i kolan, pośladków, może się przenieść na całe ciało.

wiec tez odpada!

pomozcie:tak:
 
Moja córka ma AZS i niestety nie zawsze pojawia się wysypka :no: więc u Was też tak może być... ja często się orientuje ,że coś ją uczuliło gdy już ma podrapane nóżki bo u nas właśnie w zgięciach kolan najczęściej atakuje:-(
 
reklama
Czasami najpierw występuje wysypka ale to na ogół po środkach chemicznych, po pokarmach raczej nie ma nic ..........tylko ja po prostu skóra swędzi i tak jak piszesz potrafi drapac się do krwi.
Na ranki na ogół stosujemy elocom . Bez recepty możesz dostać hydrocortison . Na co dzień smarujemy skórę kremem emolium lub robiona na zamówienie maścią witaminową . No i staramy się unikac alergenów.:sorry:
 
Do góry