reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dreszcze w ciazy

madziaf21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Kwiecień 2020
Postów
36
Kobietki czy któraś z Was także miała dreszcze i uczucie zimna w ciąży szczególnie w nocy ? Mam ten problem i nie wiem co o tym myśleć. Zaczyna się wieczorem potrwa chwilę i przechodzi i tak w kółko. Ale trwa do rana z przerwami na sen. Czy któraś z Was ma ten sam problem? Czy to w ciąży normalne?
 
reklama
Dreszczy nie miałam. Ale było mi wieczorami bardzo zimno, potrafiłam siedzieć pod kołdrą i kocem.

Zgłoś lekarzowi, mój ginekolog kiedy mu o tym powiedziałam sprawdzał wyniki tarczycy. Podobno podobne objawy mogą wystąpić, kiedy są z nią problemy. U mnie tarczyca była ok.
 
Dreszczy nie miałam. Ale było mi wieczorami bardzo zimno, potrafiłam siedzieć pod kołdrą i kocem.

Zgłoś lekarzowi, mój ginekolog kiedy mu o tym powiedziałam sprawdzał wyniki tarczycy. Podobno podobne objawy mogą wystąpić, kiedy są z nią problemy. U mnie tarczyca była ok.
Dreszczy nie miałam. Ale było mi wieczorami bardzo zimno, potrafiłam siedzieć pod kołdrą i kocem.

Zgłoś lekarzowi, mój ginekolog kiedy mu o tym powiedziałam sprawdzał wyniki tarczycy. Podobno podobne objawy mogą wystąpić, kiedy są z nią problemy. U mnie tarczyca była ok.
Te dreszcze trwają krótko, za chwilę przechodzą i jest okej ale fakt jest mi zimno i zazwyczaj nachodzi to wieczorem
 
@madziaf21 ja tak miałam w 1 ciąży przez cały I trymestr. Telepalam się w nocy, jakbym miała wysoką gorączkę. Opatulenie dodatkowym kocem zwykle pomagało mi nad nimi zapanować.

Jeśli chodzi o wyniki badań, to wszystkie były w normie.

W II trymestrze się uspokoiło 😉
 
Ja tak mialam w pierwszym trymestrze, mogłam siedzieć koło kominka ale i tak musialam sie kocem owijać bo mi było wiecznie zimno, i w sumie to tylko wieczorami tylko. Teraz już mi przeszło, raz na jakiś czas tylko mi się zdarzy ;)
Ratowałam się rozgrzewającą herbatką zimową:
Link do: Herbaty ziołowe, oczyszczające Bonifratów - Sklep internetowy Kraków
Świetne herbatki mają Ojcowie Bonifratrzy :)
;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry