reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drożność i inseminacja

reklama
Rozwiązanie
Jeszcze nie robiłam, czekam na wyniki badań, ale moja ginka ma taki plan. Zaraz po drożności i laparoskopii inseminacja, a jeśli nie wyjdzie to w następnym cyklu stymulacja do in vitro.
Ja mialam droznosc robiona chyba zaraz po miesiaczce, inseminacji nie mialam. Ale jesli po droznosci potem owulacja, to moze i nie jest to zly pomysl, ponoc badanie droznosci czasem wlasnie pozwala lepiej udroznic jajniki, jesli sa np jakie zrosty i moze to tez ulatwic sprawe. Musisz zapytac ginekologa, ale wydaje mi sie, ze to jest ok.
 
Jeszcze nie robiłam, czekam na wyniki badań, ale moja ginka ma taki plan. Zaraz po drożności i laparoskopii inseminacja, a jeśli nie wyjdzie to w następnym cyklu stymulacja do in vitro.
 
Rozwiązanie
Do góry