reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciaza!

ja zasze chciałam mieć między dziećmi 5 lat różnicy ....i mam :-):-):-):-):-) moja kochana trójeczka ale mój kochany się śmieje że za 2 lata to będzie miał stresa jak znów się mamuśce instynkt macierzyński odezwie :rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Ja chciałam żeby między moimi dzieciaczkami były 2-3 lata różnicy. Ale chcieć a mieć...Będzie ponad 4 lata różnicy, ale już wiem, że druga też dziewuszka. Myślę, że się jakoś dogadają;-) Tylko znów zaczynam strasznie bać się porodu chociaż wiem, że da się to przeżyć.
 
Bedzie dobrze:-) u mnie miedzy córka a najmlodszym synkiem jest 4 lata roznicy i relacje miedzy nimi sa super:tak: a poród przezyjesz;-) wazne jest dobre nastawienie...
 
My z mężem zaczęliśmy myśleć o drugim zaraz po pierwszym porodzie:) Uznaliśmy, że im mniejsza różnica wieku tym lepiej. I tak po 4 miesiącach podjęliśmy starania - pierwsza próba i ciąża;).
Cieszę się, ale troszkę boję się tego jak to będzie wyglądać - dwa małe brzdące, to pewnie będzie dosyć trudna sytuacja.
 
MUCHA, dasz radę. Kiedy urodziłam Bastka Natalka miała 1,5 roczku, tez jeszcze maluszek. Ja nie miałam w domu pomocy ze strony rodziny a P. pracował od razu po kilkanaście godzin. Dałam radę, Ty tez dasz. U mnie najgorszy był pierwszy miesiąc - Bastek przez 30 nocy nie spał tylko krzyczał...jak któregoś razu podliczyłam, wyszło mi że przez cały tydzień spałam w sumie 12 godzin w 20 kilku kawałkach. to było straszne:) a potem kupa szczęścia i radości:) dasz radę, co masz nie dać:)
 
reklama
Myśmy od razu wiedzieli, ze chcemy miec co najmniej dwójke.Ja zawsze marzyłam o trójce. Starania zaczeliśmy jak Lolo mial nieskończone dwa lata jednak musieliśmy przerwac ze wzgledu na moje zdrowie. No i wyszło ta, ze jest między nimi 4 lataa i miesiąc róznicy i teraz jestem baaardzo zadowolona z takiej róznicy wieku. Starszak jest zakoc hany w juniorku, a juniorek caly sie rozpromienia na widok brata i oderwac nie moze od niego oczu. Potem pewnie nie jedna bójke zalicza hi hi hi. I nie było tak zle jak sie obawaiałam. Teraz mnie się marzy trzeci jak junior bedzie miał z 5,6 lat ale maz na razie nie chce...Ale powiedział, że pomyslimy jak bedzie mial te 5 lat wiec całkiem sprawa zamknięta nie jest hi hi hi
 
Do góry